tümosan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehaba arkadaslar internette geziniyordum ve bu fotoğrafı gördüm.ve traktörün sahibine üzüldüm o kadar para vermiş olup boyle bir hasar aldığı için tümosana dandik demiyorum kötü demiyorum belkide bu traktor fabrika hatası ama daha öncede böyle fotoğraflar gordum.herkesin traktörü kendine guzeldir allah kimsenin traktorunun tekerine taş değdirmesin ama boyle şeyleri gorunce insan üzülüyor burada yerli malımız olan tümosanı karalamak gibi bir niyetim yok ama sonuç ortadada işte ne kadar da tasarım ı düzelttik artık yerli malları güzel traktor yapıyor desek de ithallerin kalitesini ne yazıkki yakalayamıyoruz cunku ((((((benim dusuncem yerli markalarımız motoru ondan alıyor sanzımanı baska yerden sacede montaj ediyor her nekadar da yuzde 70 veya 80 turk malı olsada bir yerde baska ürünleri traktöre koyuyoruz ve traktorun ustunde a markası yazıyor motoru b markası vs vs yani kendimiz yapamıoruz.))) taktir sizin......

Ynt: tümosan

eyup reis33 link=topic=60076.msg652343#msg652343 date=1353588882' Alıntı:

mehaba arkadaslar internette geziniyordum ve bu fotoğrafı gördüm.ve traktörün sahibine üzüldüm o kadar para vermiş olup boyle bir hasar aldığı için tümosana dandik demiyorum kötü demiyorum belkide bu traktor fabrika hatası ama daha öncede böyle fotoğraflar gordum.herkesin traktörü kendine guzeldir allah kimsenin traktorunun tekerine taş değdirmesin ama boyle şeyleri gorunce insan üzülüyor burada yerli malımız olan tümosanı karalamak gibi bir niyetim yok ama sonuç ortadada işte ne kadar da tasarım ı düzelttik artık yerli malları güzel traktor yapıyor desek de ithallerin kalitesini ne yazıkki yakalayamıyoruz cunku ((((((benim dusuncem yerli markalarımız motoru ondan alıyor sanzımanı baska yerden sacede montaj ediyor her nekadar da yuzde 70 veya 80 turk malı olsada bir yerde baska ürünleri traktöre koyuyoruz ve traktorun ustunde a markası yazıyor motoru b markası vs vs yani kendimiz yapamıoruz.) taktir sizin......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...