240 s

arkadaslar ben yeni çıkan massey 240 s den aldım çok sağlam ve kullanışlı eski 240 lara gore daha kuvvetli ama yok hint malı yok saglam degıl falan diye duydum sızın fıkırlerınız nedir?

Ynt: 240 s

sağolun arkadaşlar fakat tafe ile yeni tafelerle aynı denilen 240 s farklı ağırlığı bile 500 kılo fzla nerde ise bide üçlü 8 numara pulluk takıyorum 8 numara 4 lü alsam ceker mi acaba?

hayati60 link=topic=39426.msg343038#msg343038 date=1297960604' Alıntı:
sağolun arkadaşlar fakat tafe ile yeni tafelerle aynı denilen 240 s farklı ağırlığı bile 500 kılo fzla nerde ise bide üçlü 8 numara pulluk takıyorum 8 numara 4 lü alsam ceker mi acaba?
4 lü on no takabilirsin .. çeker

hiç pişman olma, çekiş ve yakıt anlamında çok ideal bir traktör. ben massey ferguson bayisiyim yaklaşık 80 tane 240 S teslim ettim hiç bir şikayet şu ana kadar ulaşmadı. Ayrıca kullananlar çok memnun olduğunu söylüyorlar.

evet bende memnunum söylentiler kafamı karıştırdı yoksa traktör güzel fkat bır sey var egzoz u tekerlege doğru vermişler siyaha boyadı jantı ben duzelttırdım onu sızde yetkılı olarak soylersenız fabrıkaya güzel olur bence

Tabiki egzost sorununu bildirdik aslında zor bir şey değil ama ingiltere merkezli olduğu için degisiklikler hemen olmuyor böyle bir kaç eksiklikleri var. Ama bayi olarak biz genelde yaptırıyoruz. Dediğim gibi pişman olmayın gercektende sağlamlık yakıt ve performans anlamında herhangi bir sıkıntı yasamassiniz. Muadili traktörlere göre ozellikle yakıt anlamında çok memnun kalacağınızı umuyorum.