AGUSTA 80 İÇANADOLU GEZİSİ!!

26.11.2008
1,400
353
43
İstanbul

anlş-*sselamlar arkadaşlar an itibariyle istanbuldan haraket ediyorum merkez konaklama yerim ko ya olmak üzere küçük anadolu turu yapıcam ne dersiniz ... Şuan istikamet adapazarı/sakarya...:):)

Ynt: AGUSTA 80 İÇANADOLU GEZİSİ!!

agusta80 link=topic=75008.msg884243#msg884243 date=1398506654' Alıntı:
anlş-*sselamlar arkadaşlar an itibariyle istanbuldan haraket ediyorum merkez konaklama yerim ko ya olmak üzere küçük anadolu turu yapıcam ne dersiniz ... Şuan istikamet adapazarı/sakarya...:):)
a.selam bilader, bizim yolu biliyorsun tarif ve davet etmeme gerek yok :D

Sırasıyla ankara aksaray ve konya tamam ... Şuan aksaray çarşıdayım istikamet nevşehir ürgüp göreme tarafı ... Yol üzerindeki arkadaşlar yazarsa uğrarım...;)0532 451 15 45 .... Hacı mehmet kesikbaşın çiftliğe uğradım çok güzeldi ekinleri takımları çok güzel kendisine selamlar...

Osman kardeşim dönüş yolunda bu günde beraberdik Altansat İbrahim abinin yanına ve Atilla abinin yanına arazideki çifliğe uğradık bendeki resimleri paylaşıyorum diğerleri Osmanda.Bu gezi forumda üyeler arasındaki ilk aile gezisi galiba.
huex.jpg

okcc.jpg

8ai2o.jpg

hacimmet link=topic=75008.msg885714#msg885714 date=1398879803' Alıntı:
Osman kardeşim dönüş yolunda bu günde beraberdik Altansat İbrahim abinin yanına ve Atilla abinin yanına arazideki çifliğe uğradık bendeki resimleri paylaşıyorum diğerleri Osmanda.Bu gezi forumda üyeler arasındaki ilk aile gezisi galiba.
huex.jpg

okcc.jpg

8ai2o.jpg
Orta resimdeki ne işe yarar