240s saffer turbo uygulaması

arkadaşlar sitede yeniyim 2006 model 240s var işimi görüyor ama turbo taktırmak istedim kararsızım taktıran arkadaşlar varsa veya ilgili arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

Ynt: 240s saffer turbo uygulaması

Kardeş niye turboyla falan uğraşacaksın. eğer birazdaha güçlü olsun dersen gel al bitane 255.. turbo taktırmaya kalksan 2.000 den aşağıya olmaz sanırsam ama elindekini satsan çok rahat 255 alırsın

arkadaşım gayet iyi söylemişsin ama benim 240s ağır şanzıman ve daha 280 saatte. arazide kıvraklığı çekişi çok randımanlı 255t düzde çok seri ama arazide benimkini tutmuyor.ayrıca 3 lü 9 inç pullukta zorlanmıyorum yeni rotovatör aldım 210cm düzde iyi3-4 takviye rampada 2 takviyeye düşüyor o yüzden güç istiyorum pratiklikte 240s çok güzel traktör almak istesem 255t den daha iyi motorlar var ama dediğim gibi vaz geçemiyorum 240s lerin 16 çeşidi var benimki en üstü en önemlisi şanzımanı çok güzel bunu satanlar bile bilmezler onlar genelde disk hidroliğe takılı kalıyorlar

youtube de reklami var saffer turbo uygulamis 240 s fergusona ama bana sorarsan bu is palavra daha sadelikten ziyade daha kalici birseyler yapmalisin ki uzun yillar motoru rahat rahat kullanasin pompa enjektor ayari yapmadan kesinlikle bastan kaybedersin sadece turbo montaji yaparak bu is olmaz 240 s te olmaz ama 250 gold a direk montajini yapabilirsin yada 3050 phantoma neden dersen bunlar euro motordur turbolular ile turbosuzlarin motoru aynidir piston caplari dahil www.huseyincakir.com.tr ve www.hamitusta.com adreslerine bak telefonlarini al onlarla konus bu adamalr bu iste usta ve turboda kesinlikle ya garrett yada schwitzer tercih etki krank milini eline almayasin

bende 2001 240 kullanıyorum her tarafına turbo taktırsan ne olacak çekeceği belli bende 3 li 12 takıyom fazla zorladın mı arkayı yiyor 1000 tl bayılıyon yaptırıp devam kısmet olursa yanına bir tane büyük traktör zor işleri onla kolayları bunda devam çalışmaya