arkadaşlar yeni td65d alan varsa ayrıntılı fotolarını koyabilir mi acaba

Ynt: arkadaşlar yeni td65d alan varsa ayrıntılı fotolarını koyabilir mi acaba

bulentbasgan link=topic=62797.msg703230#msg703230 date=1361043160' Alıntı:
kalıbının motoru degıller onun fıytına ne traktorler var

fiyat konusunda nhden ucuz olan birkaç marka var sıfır km traktör alırken tümosan gibi falan
kaldıki 65bin sembolik bir rakam olmuş pazarlıkla daha 3-4 bin düşer o rakam hatta peşin paran varsa 60ada alırsın masanın üstüne parayı sayarsan bayi yok vermem demez
ama sonuçta genel itibariyle sıfır km traktörlerin birçogu pahalı bunu kabul ediyoruz
ikinci el traktör alanlar genelde fiyat konusunda sorun yaşayıp ödeme güçlügü çektiklerinden 2. el traktöre yöneliyor genelde

fakat şu kalıp olayını biraz anlatsanızda bizde bilgilensek
yok yani kalıbı nasıl ki o kalıbın traktörü degil dediniz anlayamadım

mustafa 2004 link=topic=62797.msg703252#msg703252 date=1361044292' Alıntı:
hadı 60 a verdıler motoru paraya yazık ya 60 milyar abi bu kolayla mı kazanılıyo

ben zaten sıfır km traktörler pahalı diyorum ona itirazım yok
fakat sıfır km çiftçeker 3 piston 65 beygir 12+12 vitesi olan turbolu intercoolerli bir traktörü kaça alabilirsin başka markalarla kıyasla onuda hesaba kat aynı özellikte oolup yada yakın özellikte olup daha ucuza alabilecegin kaç marka var masseymi jonderemi fentmi valtramı casemi class mı mccormikmi aklıam gelmeyen diger markalarmı veya hangisi
tek pahalı nh markasıysa kabul ama tümosanı saymazsak kaç marka var daha ucuza traktör veren
onunda hali ortada görüyoruz

pahalı ama satarkende pahalı satıyosun new hollandı ikinci elde en iyi pirim yapan motor bunu göz ardı etmeyin ben 7 ay önce aldım 65 bin verdim 1000 saatte şuanda 62 bin veriyolar şuanda bende 3 bin verip yeni tip olanları alacam bunu hangi markada böyle yapabilirsin acaba benim trakörün şu anda 2 500 lira masrafı var yağı baskı balatası değişecek onun yerine 500 lira verip tekrer sıfırlayacam bunu diğer markalarda yapamassın

geçenlerde dayıma aldık sıfır gölgelikli çiftçeker 60 bine geldi 500 lirada çamurluğa verdi. toplam 60.500 e geldi. önceden çamurluk vardı şimdi çıkarmışlar. ama 2012 model olanını ladık 2013 alsaydık bir kaç lira daha istiyordu bayii.

john deere 2030 link=topic=62797.msg704066#msg704066 date=1361190843' Alıntı:
yeni 65 lerde çamurluk yok mu
yok, lastikleride dublex değil. bu yönlerden iyi değil. ama traktörü eskisine bakış yükseltmişler TD90 tipinde gözüküyor. lastiklerde bir ebat büyütülmüş eskilere bakış.