nasıl bi traktör almalıyım

Ynt: nasıl bi traktör almalıyım

Emin01 link=topic=52781.msg545648#msg545648 date=1330009996' Alıntı:
amcaoğlum aldı 0 olarak 2008 de sorunları çok ... Çekmiyor,bayılıyor,ısınıyor,çok yakıyor onun yerine td 85 i öneririrm sana
Benim arkadaşımda aldı hiç öyle bir sorunu yok 8den diğer sabaha kadar balya basıyor ısınma hararet sorunu yok pullukta 1.4 litre yakıyor bayılma sorunuda yok son derinlikte çift sürüyor.

kardeş 288 senin arazi yapına göre değişir kumlu kaba bir toprağın varsa iyi olur ama kepir sert toprağın varsa iyi olmaz bayılmıyor diyenler kepir set toprakta kullanıp bir baksınlar yakıtta bu tür sert toprakta 2 litreyi aşıyor ama arkadaşın biride tavsiye etmiş phantom 3085 sert kepir toprakta 1,4 1,5 civarı yakıtla herk yapıyor ayrıca 288 üç silndirli perkins motor perkins pek sevdiğim bir motor tipi değil yeni motorlar deuts sasu perkinsten daha verimli... gördüğün işe göre artık sen karar ver balya malya ayak işi hafif işlerse olur ....ağır toprakta pek yüzü yok ona göree

bende ki 288 tek çeker 4 lü 14 numara takıyom ama dediğiniz gibi sert toprakta biraz zorlanıyo ben daha çok pancar söküm makinesinde saman makinesinde kullanacam benim tek çeker gayet az yakıyor ama pancar sökümde çamur olduğu zaman gitmiyor 3085 çok yakıyo benim dayımda var acayip mazot yakıyo new holland td 85 veya td 90 uygunmudur

massey_288 link=topic=52781.msg546174#msg546174 date=1330073115' Alıntı:
bende ki 288 tek çeker 4 lü 14 numara takıyom ama dediğiniz gibi sert toprakta biraz zorlanıyo ben daha çok pancar söküm makinesinde saman makinesinde kullanacam benim tek çeker gayet az yakıyor ama pancar sökümde çamur olduğu zaman gitmiyor 3085 çok yakıyo benim dayımda var acayip mazot yakıyo new holland td 85 veya td 90 uygunmudur
hocam traktörünün tek çekerinden memnunsan tek sorunun çekişse çift çekerini al en büyüğünden en küçüğüne ideali 4x4 bence
ama diyosan ki marka da değişecek modelde td 90 ı bilmem ama td 85 in 4x4 ü idealdir.