DEUTZ vs JD

Ynt: DEUTZ vs JD

bağlı olmasa bile önde upuzun kepçe var bide üst çekiden ziyade kollara bindirmişte olabilir. kafayı kaldırdığına göre. belkide difransiyel kilidini kilitledi. ama jd tekden asıldı. en baştan seri asılsa genede jd alırdı bence...hiç kediyle fare bir olur mu?

arkadaş niye gülüyosun sen hiç öküz gördünmü? hiç inek olarak tabir edilen öküzle manda öküzü gördünmü? bu ikisi arsında dağlar daşlar kadar fark vardır. sen bırak bu koca jd yi ufak eski olanlar varya işte jd 2030 tak bu deutza bak çekebiliyormu jd yi?

poyraz2030 link=topic=38903.msg335258#msg335258 date=1296835161' Alıntı:
arkadaş niye gülüyosun sen hiç öküz gördünmü? hiç inek olarak tabir edilen öküzle manda öküzü gördünmü? bu ikisi arsında dağlar daşlar kadar fark vardır. sen bırak bu koca jd yi ufak eski olanlar varya işte jd 2030 tak bu deutza bak çekebiliyormu jd yi?
kardeş deutz u hafife almamanı öneririm...bu video sana ilginç gelmiş olabilir..hileli olabilir ama videoya bakıldığında bi hile yok gibi..o deutz 60 yılların motoru ve tam 40 hp bile deil yani..deutz ağır devirlidir..çelimsiz tıfıl görünsede insanı hayrete düşürür bu deutzlar..

arkadaslar yorum yazmıyayım yazmıyayım dedim ama bi yere kadar size sadece sunu diyorum bu video tek kelimeyle hileli nie mi diyeceksiniz çünkü deutzu önden baska bir makina cekiyor eger bana inanmıyosanız deutzun agırlıklarına ön agırlıklarına video boyunca dikatli bakın anlıyacaksınız bu arada benim anlamadıgım bu traktörlerin boyuna bile baksdanız bole bi sonucun olamıyacagını herkes bilir ben deutzu kötülemiyorum ve traktör cekiştirme taraftarı hiç degilim ama bu video hileli oldugu apacık ortada

yok kardes küçük traktör oldugu için hem arkadan zorlanıyor e hemde ön taraftanda belli ki kuvetli bi motor asılıyor e haliyle sahlanıyor kardes yanlış anlama ben deutza asla laf kondurmam biliyon ama simdi dogrularıda belirtmek lazım dimi ok-*-s anlş-*s

arkadaşlar bu video nun hile li oldugu bes belli hangi akıllı insan bu çekişmede jd nin öle kalacagını söyleyebilirki belliki bi hile var o deutz gibi 3 tane daha önüne takılsın gene jd çeker en az 150 bg jd digeri de 40 bg

ykt123 link=topic=38903.msg335390#msg335390 date=1296843271' Alıntı:
yok kardes küçük traktör oldugu için hem arkadan zorlanıyor e hemde ön taraftanda belli ki kuvetli bi motor asılıyor e haliyle sahlanıyor kardes yanlış anlama ben deutza asla laf kondurmam biliyon ama simdi dogrularıda belirtmek lazım dimi ok-*-s anlş-*s
tabi kardeşim haklısın doğru diyon bende biliyodum öle bişey olmucanı..ama ilginç geldi atayım dedim..sende biliyon böle şeyler olmuyo da deil yani.. bils-*-

1006 link=topic=38903.msg335430#msg335430 date=1296846160' Alıntı:
tabi kardeşim haklısın doğru diyon bende biliyodum öle bişey olmucanı..ama ilginç geldi atayım dedim..sende biliyon böle şeyler olmuyo da deil yani.. bils-*-

dogru oluyor da yani bu kadar büyük le de olmaz bence ama deutz yamandır john deere le ikisi tam bir herkül dür güçç*-* alk-*s

poyraz2030 link=topic=38903.msg335258#msg335258 date=1296835161' Alıntı:

Arkadaşım bu videoyu çekenler DALGA GEÇMEK niyetiyle yapmışlar bu belli. Bende adamların bu DALGA ' sına ortak olmak için buraya şaka mahiyetinde bir yorum yazdım. 3 dk ' lığına gülüp geçilecek bir durum, sanırım yanlış anlaşılmış. Ordaki büyük JD ' nin küçük Deutz ' u çekebileceğini, ikisinin farklı segment ' te traktörler olduğunu çiftçilikten veya bu sektörden az biraz anlayan herkes bilir.

Yalnız benim anlayamadığım; insanların sudan sebeplerle sinirlenipte, kişisel hırslarına kapılarak, karşısındakine hakaret etmesidir.
poyraz2030 arkadaşım bu lafları yakıştıramadım açıkcası...