kubota mk 5000

Ynt: kubota mk 5000

Ben dun ilçede inceledim iyi gibi duruyo turu falan çok hoşuma gitti satıcı öve öve bitiremedi ama parça servis sağlmlık nasıl olur bilmem bilgisi olan varsa ve bizlerle paylşırsa sevinirim

Servisin vur, kır demesi tamamen satış yapmak içindir. 600.000 liralık traktörler bile o vur kırlara zaman zaman dayanamayarak arıza verdiği olmuştur.
Yalnız benim bildiğim, 50 beygir sınıfında John Deere'in 5050e serisi liderdir. Ben böyle bir traktör görmedim.

Kubota 50'lik orta siklet, orta şeker bi motor.. ne çok süper ne çok kötü..

ama Kubota 6040.. sadece 10 bg değil biçok açıdan ondan üstün bi motor.. 60'lıklar içinde de özellikleriyle ilk sıralardadır..

Traktörün motoru stabil çalışmalıdır.
Çamur zeminde patinaj eğilimi biraz fazla olabilir. %10 dan fazlası yakıtı arttırır.
Orta halli çeki demiri kuvveti olacaktır.
Tümosan 5155, 4*2, 55 hp 200 n.m. alt açıklığı yüksek olduğundan;
Balye makinesiyle ot,yonca bağlama, 3 10" pulluk, gübre, ilaç v.s. işlerde kullanıyoruz.
Toprak yapısına ve iş durumuna göre tercih edilebilir.

Traktörün motoru stabil çalışmalıdır.
Çamur zeminde patinaj eğilimi biraz fazla olabilir. %10 dan fazlası yakıtı arttırır.
Orta halli çeki demiri kuvveti olacaktır.
Tümosan 5155, 4*2, 55 hp 200 n.m. alt açıklığı yüksek olduğundan;
Balye makinesiyle ot,yonca bağlama, 3 10" pulluk, gübre, ilaç v.s. işlerde kullanıyoruz.
Toprak yapısına ve iş durumuna göre tercih edilebilir.
Tümosan 5155 kaç model birde yılda kaç Balya bağlıyorsunuz hangi makineyi kullanıyorsunuz