Arkadaşlar ara çapa makinası almayi düşünüyorum

Ynt: Arkadaşlar ara çapa makinası almayi düşünüyorum

musa kazım değer link=topic=83161.msg992091#msg992091 date=1428673774' Alıntı:
Arkadaşlar ara çapa makinası almayı düşünüyorum marka olarakta hisarlar da karar kıldım bu ara çapa makinası hakinda bilgisi olan varmı
alacağın çapa makinasını ne işinde kullanacaksın dizelmi benzinlimi kaç beygir toprağınız kumsalmı yoksa ağır toprakmı detaylı yaz ben 6 yıldır kullanıyom

musa kazım değer link=topic=83161.msg992091#msg992091 date=1428673774' Alıntı:
Arkadaşlar ara çapa makinası almayı düşünüyorum marka olarakta hisarlar da karar kıldım bu ara çapa makinası hakinda bilgisi olan varmı
Hisarları öneririm abi alaborası olsun çapa makinası olsun çok sağlam makinaları al yıllarca kullan.

Hisarlar iyidir. Marka bilinirliği daha fazla, yarın satmaya kalktığınızda daha çok müşteri çıkar diye düşünüyorum.
Muhakkak şaftlı ve gübre sandıklı alın. Tek sefer yaptığım ara çapadan ot gelmedi ama işçiye sıra üzeri için 3 defa çapalattım yinede otu bitiremedim. Fark burada!!!

NANAYUSTA link=topic=83161.msg992096#msg992096 date=1428674440' Alıntı:
alacağın çapa makinasını ne işinde kullanacaksın dizelmi benzinlimi kaç beygir toprağınız kumsalmı yoksa ağır toprakmı detaylı yaz ben 6 yıldır kullanıyom

Traktöre bağlı olan 5 li ara çapa makinası

barış pala link=topic=83161.msg992218#msg992218 date=1428689256' Alıntı:
http://www.ozkurttarim.com.tr/tr/products/3/sira-ara-capa-makinasi
geçensene bundan aldık baya kullanıldı sorun çıkmadı bi incele istersen

Bende hisarlar düşünüyorum

Musa abi hisarlardan sasma 3 fazla ver gubre sandigi var mi bilmiyorum ama sandikli olsun. Yillarca kullanirsin en fazla tasli yerin varsa bicak kirilir. Baskada hic sikinti olmaz.