Vip Farm Map (Texas Rebuild)

Texas Map Yeniden Dizayn Edilmiş Hali alk-*s
Resim
vizzd7c1.png

Link:
http://freakshare.net/files/172d5szf/Vip_Farm_Mod_by_VipZ6.rar.html

Bir Teşekkür Veya Bir +Rep Lütfen Çok Görmeyelim alk-*s alk-*s *098*- sev-*-ss

Ynt: Vip Farm Map (Texas Rebuild)

Ben kurdum güzel harita.Bir şey dikkatimi çekti.Çiftliğin yanındaki ve karşısındaki tarlaya çiçek ektim.Biçtikten sonra hiçbirşey yapmadan tekrar çiçek çıktı.Tekrar biçtim tekrar çıktı.Nasıl bir şey anlamadım.

beyler bu haritayı kullanan arkadaşlardan mutlaka cevap vermesini istiyorum: ben daha önce texas ı yükledim fakat ürünler çok geç çıktı bunda da aynı mı yoksa gerçek saatle 1 saat gibi bir sürede çıkıyor mu? bu arada hız 32x olacak

Acayip kasıyo bu yaa özellikle bir şeyi satın aldığınızda aracınızın çıktığı dükkanın olduğu yerde hiç ilerlemiyo görüntü sanki, tüm ayarları minimum a indirip, nvidia control panel den de bu oyuna özel minimum ayar yaptım, üstelik çözünürlüğü bile minimum a indirdim 512 mb grafik kartı ile bile takılmalar var hemde çok fazla, isterseniz bir bakın.
Not: Haa donanımın kötüdür yada grafik kartın kötüdür diyebilecek arkadaşlar için söylüyorum, microsoft flight simulator 9.1 ve en az 100 tane eklenmiş add on ve mod la beraber 30 fps değer ile o oyunu fraps la kayıt alırken bile takılmadan oynuyorum fraps ile kayıt yaparken fps 20 lere iniyor ana yine takılma olmuyor, bu oyunda bazı mod lar ve bazı haritalar o kadar fena kasıyorki oyunun oynanışını etkileyecek düzeye geliyor, yine bir örnek daha size, orjinal haritada, 20 tane alet yada atıyorum traktör, biçer falan koyun, oraya doğru gidin gidebiliyosanız, saniyede 1 kare ilerleyerek gidiyorum ben, yine söylüyorum flight simulator 9.1 ile 50 tane uçağın hareket halinde olduğu havalimanında hiç bir takılma olmadan iniş ve kalkış yapabiliyorum, bakın üstelik hareket halinde olanları söylüyorum bizim farming simulatördeki gibi durmuyolar bile.
Bunları benim donanımıma yetersiz diyebilecek arkadaşlar için diyoum bir kere daha düşünsünler diye.
Saygılar.