Landwirtschafts-Simulator 2011__Gamescom(adam gibi izleyin daha sonra kilitleyin

Ynt: Landwirtschafts-Simulator 2011__Gamescom(adam gibi izleyin daha sonra kilit

mythburax link=topic=34101.msg291326#msg291326 date=1282489291' Alıntı:
eline sağlık kardeşim bunu bekliyordum artık birinden :D
sağol burak...diğer konumu kilitlemiş...sonunda traktöre falan biniyordu...yok neymiş benim paylaştığım videoymuş...bunu da kilitle tamam mı benhur... uyrra*-*-

Ynt: Landwirtschafts-Simulator 2011__Gamescom(adam gibi izleyin daha sonra kilit

Başar Anıl Tiraki link=topic=34101.msg291329#msg291329 date=1282491243' Alıntı:
sağol burak...diğer konumu kilitlemiş...sonunda traktöre falan biniyordu...yok neymiş benim paylaştığım videoymuş...bunu da kilitle tamam mı benhur... uyrra*-*-

evet orda benimde bu dikkatimi çekmişti.senin videon gameplaydı onunki trailer neyse hata yapmış olabilir benhur kardeş..

Ynt: Landwirtschafts-Simulator 2011__Gamescom(adam gibi izleyin daha sonra kilitleyin

BenGeldim link=topic=34101.msg291331#msg291331 date=1282492082' Alıntı:
eline saglık cok guzel olmus cok gercekci grafikler benden tam not aldi ;)

abi büyütmeyin beya gerçekçi felan değil neresi gerçekçi allah aşkına aynı tas aynı hamam ne fark gördünüz ls09 ' dan yaa :D yine bikaç mod yeni bi map o kadar işte tepemize çıkarmayalım şunları başımıza işte zaten hayallerimizi mafettiler.. noo*-*-

Ynt: Landwirtschafts-Simulator 2011__Gamescom(adam gibi izleyin daha sonra kilitleyin

delicocuk link=topic=34101.msg291378#msg291378 date=1282501215' Alıntı:

burak kardesim yerdeki tasa fln bakcaksak gercek tarim yapalim sonucta bu bir oyun inekler yere oturup kalkıorlar traktorler fln cok guzel ben bunlardan bahsediorum yoksa yerdeki tasi napim ben oyunda işime yaramior her fırsatta tarladan dısarı atcama varsin olmasın güçç*-* güçç*-* güçç*-*

yerdeki taştan bahseden kim kardeşim yaw :D ben oyuna genel bir gerçeklik kazandırılmasından bahsediyorum araçlar gerçek gibi tepki verecek ona göre hızlanacak süspansiyonlar vb vs... senin taş konusuna gelince adam gibi bir toprak yapamamışlarmı çukurlu dere su falan olsun patikalar vb.. ben gerçekçilik derken bundan bahsediyorum keşke sorun dediğin gibi 2 taşta bitse.. yerlerde iz bile çıkmıyo bu kadarda olmazki işte :D

mythburax link=topic=34101.msg291568#msg291568 date=1282573515' Alıntı:
yerdeki taştan bahseden kim kardeşim yaw :D ben oyuna genel bir gerçeklik kazandırılmasından bahsediyorum araçlar gerçek gibi tepki verecek ona göre hızlanacak süspansiyonlar vb vs... senin taş konusuna gelince adam gibi bir toprak yapamamışlarmı çukurlu dere su falan olsun patikalar vb.. ben gerçekçilik derken bundan bahsediyorum keşke sorun dediğin gibi 2 taşta bitse.. yerlerde iz bile çıkmıyo bu kadarda olmazki işte :D

o konuda haklısın mesela su kenarna kompresor kurup tarlamiz icin su cekmek fln olsa cok guzel olur mesela celtik sulu yerde olr celtik bicerken bicer camura saplansa ne güzel olr

Arkadaşım demişsin konumu kilitliyorlar diye...Adamlar kilitlemekte haklı sen böyle abuk subuk link eklersen kim olsa kilitlemez ki...

vidyosunu izlerken bile kasıyor bnm makine nsl oynayam :D

ayrıca youtubeniz açılıyorsa (Landwirtschafts-Simulator 2011) yazın çıkar.