M9540 fiyat

S.A. dostlar m9540 için 93000tl fiyat iyimİ alanlar yada bayi arkadaşlar varsa bana bi yardım ?? yerlilere göre şu an için yüksek...amam makinaya bakınca pek takılmıyorum artık..bide sormak istediğim sabah aklıma geldi broşürde ağırlık 3305kg yazıyor bilgisi olan varmı bu boşmu??yoksa lave ağırlıklar dahilmi??bizim ihtiyar emekli olacakta :)))valla deveden inip keçiye binecez ama napalım artık günümüzün develerine para yetmiyor :)))

Ynt: M9540 fiyat

doğru diyosunda malzemeyi konuşturmuşlar kardeş..benim ailem 42 senedir bi bolinderimiz var onu kullanır..şimdi ben kaltım değiştiriyoz diye adamlar alışmır demir yığınına şimdi güvenmiyolar hiçbirine..babam kubptauya biraz ikna oldu yapısı bolinder gibi..dingil gövde kibar aklı yattı bakalım

M9540 ' ın bayiye gelişi risturnler hariç bildiğim kadarı ile 80.000TL ciwarında oradan yola çıkabilirsiniz...Ben almayı düşündüğümde 82.000TL ' ye kadar düşmüşlerdi oradan biliyorum...O zamanlarda JPY (Japon Yeni) 210 ciwarında idi şimdi de son kur hareketleri ile yine 210 ciwarında değişen bir şey yok.

Bu sene lazım değilse biraz daha bekle yıl sonuna doğru sıfır traktör fiyatları eskiyen model olduğu için çok düşer.

100-115.000TL ciwarında MF Dyna-4 lü modellerde alabilirsiniz.

Ya da aynı paraya daha üstünü almak isterseniz Zetor ' da alınabilir...

Yıl sonuna doğru kurların biraz daha düşeceği tahmin ediliyor, TCMB başkanı Erdem Başcı ben onun yalancısıyım....

hmm...hermiyas kardeşim sağol..ozama peşinatı artırıp sıkı pazarlık lazım..tahminim 85 civarı alınır bu..

zetoruda çok sevdi benim baba da biraz memur akıllı servis falan diyo...sanki 40 sene bolindere servis kovaladıda :)))

hayırlısı bakalım yılsonunu bekleyelim ama 85 den yukarı almam artık..çünkü banada pek mantıklı gelmedi fiyat..yanında hattat 80000e 80bg veriyorsa japon rakbet gücünü düşünür yinede bu fiyatlara vermez bu motoru bence...

:))))) kaç bg mi???valla ben ölçemem bolinder 46 yaşında o dönemdede türkiyeye 4x4 gelmemiş...iki toynaklı eşşek:)))üstünde şimdi altılı thamess var sanırım kamyonda iken 115 bg di monlar artık atarken pompayı oynamışlardı herhal..bu bizim üçüncü motor üstünde..

kabinli www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-kubota-m9540-turkay-tarim-izmir-2-yil-garanti-klimali-136407844/detay tenteli www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-kubota-9540-tenteli-turkay-tarim-guvencesi-ile-136413917/detay
zekhes link=topic=67905.msg771930#msg771930 date=1378539519' Alıntı:
hmm...hermiyas kardeşim sağol..ozama peşinatı artırıp sıkı pazarlık lazım..tahminim 85 civarı alınır bu..

zetoruda çok sevdi benim baba da biraz memur akıllı servis falan diyo...sanki 40 sene bolindere servis kovaladıda :)))

hayırlısı bakalım yılsonunu bekleyelim ama 85 den yukarı almam artık..çünkü banada pek mantıklı gelmedi fiyat..yanında hattat 80000e 80bg veriyorsa japon rakbet gücünü düşünür yinede bu fiyatlara vermez bu motoru bence...
kabinli www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-kubota-m9540-turkay-tarim-izmir-2-yil-garanti-klimali-136407844/detay tenteli www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-kubota-9540-tenteli-turkay-tarim-guvencesi-ile-136413917/detay

zekhes link=topic=67905.msg771935#msg771935 date=1378540215' Alıntı:
DSCF3608.MOV

bu videoyu izledikten sonra karar verdim babamda ikna oldu kubotaya..yav bizim hayvan bile nadasta durdumu kalkmıyor pulluğu oynatmadan başkada kalkan görmedim...

kubotanın çekişine laf atan yada çekmiyor diyen aklından zoru vardır..sadece kabin darlığından birde o kadar aşırı donanım olmayışından şikâyetçiyim yerli malı erkunt bile ondan donanımlı arka hidrolik kollar olsun hava kompresörü olsun zaten o kompresör olmazsa olmazlardan oldu artık lastik patlasa şişir her işini gör şimdi motorların hava filtresi de yağ değil kağıt olduğu için iş arasında da temizlik yapılması şart