ZETOR STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2012...!!!

ZETOR STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2012...!!!

Karaevli / Tekirdağ / Turkey

31/08/2012

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Karaevli / Tekirdağ ' da düzenlenen DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri 2012 fuarına katıldım. Fuara katılımcı firma sayısı çok fazla değildi. Ama tatminkar derecedeydi. Birazda Çorlu fuarına yakın olduğu için firmalar her ikisinede katılmamışlardı. Demonstrasyon olanağı olduğu için görülmesi gereken bir fuar. Bu sene traktör firmaları büyük modellerini getirmemişlerdi. Fuara gittiğimiz gün fazla demonstrasyon izleme şansımız olmadı. Zaten geç gitmiştik. Arkadaşlar bu fotoğraflarda Zetor Standını göreceksiniz...;)

alipasalierkan........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: ZETOR STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2012...!!!

ufukk link=topic=58793.msg632836#msg632836 date=1348351580' Alıntı:
Güzel fotoğraflar Erkan , traktörlerde kötü değil lakin bizim piyasada bir türlü Zetor biryere gelemedi.

Yorum için sağol Ufuk abi. Zetor biraz değişik bir traktör Ufuk abi. Sanırım ondan tutulmuyor. Bazı sistemleri farklı. Kendi ürettiği için motor ve şanzımanı değişik tasarlanmış. Usta anlamaz deyip tercih etmiyorlar sanırsam. Birde parçasınıda kendisinden başka yerden temin etme şansı yok.

eline sağlık abi tanıdığım biri eskiden zetor servisiydi çok metediyordu zetoru sonradan bıraktı servisliğini proxima serisinin kaputu hala hoşuma gitmiyor ama forterra güzel olmuş 6000 kg kaldırma çok güzel...

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

GÜRKAN link=topic=58793.msg633355#msg633355 date=1348509099' Alıntı:
demonstrasyon alanındaki zetor pullukta can çekişiyordu resmen :)

Gürkan abi deneme alanında orta yerde bırakmışlardı. Çizide çizi yani. Adamın biri bana sordu. O ne orada dedi. Dedim Zetor çiziden çıkamamış. Orada bırakmışlar...:D

memory43 link=topic=58793.msg633366#msg633366 date=1348510033' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler erkan eline sağlık zetorun küçük modelleri kaç lık

65 ' ten başlıyor sanırsam....

zetorun pullakla çekimine her türlü varım çoğu trakröre tozuma yetişebilirse helel olsun vites farkı çok ön plana itiyo ve götü çok ağır bir takytör hoşlamadığım konu filitrsi küçük ve hava almadan çekimi iyi değil kara duman fazla atıyo 18 diş gazı ğeçme ne denli pulluk atarsan at filitresi temiz olsun hem çok az yakar hem köpek ğibi asılır bunu varsa bi zetor deneyin sonucunu göreceksiniz.

slm.arkadaslar bende 10641 var forterra gorenler buna yakıt dayanmaz dıyor ama tarlaya gırdımı mubarek adeta kokluyor ben bahse gırerım nh den jd den mf den erkunt dan aynı beygırde 100 tl yaksa zetor 75 yakar cunku ben denedım kullanmayan bılemez