Hattat tanıtım videosu.(MUTLAKA İZLEYİN)

Ynt: Hattat tanıtım videosu.(MUTLAKA İZLEYİN)

demir45 link=topic=41922.msg379826#msg379826 date=1302811271' Alıntı:
Almak istemeyenin alası gelicek ne güzel anlatıyor adam öyle her firmaya böyle birisi lazım :D

öyle bir anlatıyor ki.perkins motorları türkiyede yapılıyor.ingiliz gümrüğünde perkins etketi yapıştırıp geri gönderiyorlar. iyide öyleyse parçaları neden sterlinle satılıp.pahalıktan ocaklara incir ağacı dikiyor.

Adamlar UTB motorlu Üniversalle milletin anasını ağlattılar hala çıkıp konuşuyorlar utanmadan...
Bizim orda UTB ' nin açılımı nedir diye sorarsanız, 'Utanmaz Türkiyeyi Batırdı' cevabını alırsınız.

fatih ödemişli link=topic=41922.msg379840#msg379840 date=1302811955' Alıntı:
ben aldım gayet memnunum sızlerde alın farkı görün her yönüyle hattat süper ha yanlış anlamayın bende 3 tane 240s 1 tane tt65 vede hattat a60 var 240s nın yerı başka ttnın başka hattın bambaşka ok-*-s

tt kullanıcısı olduğum için merak ettim.bu traktörler arasındaki avantajlar nedir.

tt yarı sekromec hattat tam sekromec tamgaz gerı gıderken tak ılerıye devam et ttde devrını buldurmalısın güc anlamında ttyle eşit yakıtta az motor iç ve dış parcaları burda uretılıyo pompa şarj dınaması marş dınaması hakıkı ıngılız ttnın vıtes devır hızları yuksek yolda hızlı ama tarlada bıraz agır işlerde takvıye ıstıyo tt nın vıteslerını bı yılsonra yerını kaybedıyo bılmeyen bı adam vıtes kolunu elıne alır ttnın hıdrolıkayar kollarını yaglaya yaglaya bıttım hala yumşuyucak hattat daha yumuşak ha mfnın hıdrolıgı gıbı ıkısıde olamaz vede patates işi yaptıgım dan hattatın altı s den ve ttden 16 cm yuksek capa ılac doldurma avantajlı

evet tt nin teleskopik yan kaskı kolları tıpki 10 yıllık motor gibi acaip boşluk yaptı.ilerde ne olacak bilmiyorum.geri vitese zor geçiyor.gaza basmmak için ayağımı iyice sağa büküyorum.uzun işlerde ağrıyor.

ben hattatı 34 e aldıydım 50 60 mılyarlık bı motor almayı duşünsem kubatoyu farklı bışilerıde dudşünürdüm ama memleketımızde adam daha alırkene ıkıncı elını satmayı duşünyo memleketımızde ben gıbı cesaretlı adamlar yada cılgın adamlar cıkmasa bu koç bu motorları 100 e de satar 200 ede nasıp olursa bı tanede 70 lık kabınlı hattat alcam kabınlılerı cok fazla bişi nh nınde yurtdışından geleenlerı cok guzelde hep yuro yazyo fıyatlarında

herkese ıyı geceler allahım aldırsın sattırmasın adı amet olmuş memet olmuş muhım deıl mumkun oldugunca bankalardan uzak durunda bankalar guneşli havada elıne şemsıye verır yagmurlu havada şemsıyenı elinden alıverır anlş-*s

fatih ödemişli link=topic=41922.msg379941#msg379941 date=1302815803' Alıntı:
herkese ıyı geceler allahım aldırsın sattırmasın adı amet olmuş memet olmuş muhım deıl mumkun oldugunca bankalardan uzak durunda bankalar guneşli havada elıne şemsıye verır yagmurlu havada şemsıyenı elinden alıverır anlş-*s

çok güzel anlatıyor bankacılar.ama bu parayı ödeyecek olan sensin.900 tl ye traktörü kasko ediyorlar.o masraf bu harç.milletin imanı gevriyor.. dosya masrafı kasko için 1500 tl fazla kredi çeken bile var.hiç paran yoksa neden alıyorsun kardeşim..