Gübre serpmede tek dısk mı Çift Dıskmı

Hayırlı Akşamlar yeni 600lt gubre serpme almayı düşünüyoruz fakat Çift Disk ve tek dısk ıle ılgılı herkez ayrı bışi söyluyor.Homojen bir serpme İşlemı için tavsıyenız hangısıdır.Kullanan ızlenımı olan karsılaastıran arkadaslar olduysa yardımlarını beklıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: cengavergokhan
İyi bir makina olduktan sonra cift disk her zaman ustun. Birde hidrolik ac kapa oldumu tamam. Makinanin ureticisinden degisen bir cok sey var. Cift diskli makinalar yuksek atim mesafesi, yuksek depo hacmi ve dogal olarakta yuksek is kapasitesine sahipler. Homojen atma hadisesi uretici ile alakali bir durum. İyi bir disk tasarimi olmasi gerekli.

• Beğen
Tepkiler: nforcer
İyi bir makina olduktan sonra cift disk her zaman ustun. Birde hidrolik ac kapa oldumu tamam. Makinanin ureticisinden degisen bir cok sey var. Cift diskli makinalar yuksek atim mesafesi, yuksek depo hacmi ve dogal olarakta yuksek is kapasitesine sahipler. Homojen atma hadisesi uretici ile alakali bir durum. İyi bir disk tasarimi olmasi gerekli.

üntarın ve dönderin genelde burdakı serpmeler.Fakat kalıtelerı hakkında bişi diemem.