yürü be KRAL yapma böyle

kral a iş verdim oda su koyuverdi : ' (

url=http://bit.ly/c25MCx]
3n5un.jpg
[/url]

Ynt: yürü be KRAL yapma böyle

Geçmiş olsun.Fena batmışsın arka taraf oturmuş,birde üstüne lastikler yalama yapmış...Tek başına çıkması imkansız.Ama sorun yok tl100a gelip çekmiştir ;D

İbrahim abi afedersin ama eşeğe fazla yüz verirsen kendini yarış atı zannedermiş sen sen ol krala ' da fazla yüz verme olacağı budur

zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s deme yaaa zuha-*-s

abi şimdi gerçekten çok kötü yere girmişsin önude bayırdakii . bize de bu sene aynı pancarda oldu pancara 7 saat su veriyoz mf 285 s 8 tonluk römork u doldurduk kapak seviyesine geldi pancar römork topraga batıyor su çok verdigimizden bende 3 takviyeye bi salladık biraz götürdü mf de batmaya başladı .ondan sonra ugraşa ugraşa arka tekerin yarısından çogu çamura girdi gazdan ayagımı çekiyorum ön dikiliyor. valtra arkadan yitti fiatta önden çekti gine çıkmadı sonra jd 6330 premium çagırdık 5 motor asıldı daha beter battı sonra valtrayı römork a taktık jd 6330 ilede önden vurdura vurdura çıkardık ..

Güzel resimler İbrahim, geçmiş olsun. 1. resimde görünüyor, makinaya çalı takılmış, yoksa kral kesin çıkardı ordan.:D
Kraldan sürpriz video yükleniyor, az sonra vizyonda.:)

XxXEsinti66 link=topic=53904.msg566050#msg566050 date=1332095074' Alıntı:
abi şimdi gerçekten çok kötü yere girmişsin önude bayırdakii . bize de bu sene aynı pancarda oldu pancara 7 saat su veriyoz mf 285 s 8 tonluk römork u doldurduk kapak seviyesine geldi pancar römork topraga batıyor su çok verdigimizden bende 3 takviyeye bi salladık biraz götürdü mf de batmaya başladı .ondan sonra ugraşa ugraşa arka tekerin yarısından çogu çamura girdi gazdan ayagımı çekiyorum ön dikiliyor. valtra arkadan yitti fiatta önden çekti gine çıkmadı sonra jd 6330 premium çagırdık 5 motor asıldı daha beter battı sonra valtrayı römork a taktık jd 6330 ilede önden vurdura vurdura çıkardık ..
çağırsaydın gelirdim bizim traktörlerle ;D

nailyetek link=topic=53904.msg566055#msg566055 date=1332095173' Alıntı:
Güzel resimler İbrahim, geçmiş olsun. 1. resimde görünüyor, makinaya çalı takılmış, yoksa kral kesin çıkardı ordan.:D
Kraldan sürpriz video yükleniyor, az sonra vizyonda.:)
yok abi takılma yok oturdu gitmem diyo sag taraf aks a kadar oturdu