YARGITAY JD Hakındaki kararı

Arkadaşlar 2-3 yıla yakın Jd şirketiyle süren davamız 2011 aralık ayında lehime sonuçlanmıştı avkatım JD goodeeer ve AdıyamanJd bayisine icra takibi başlatmıştı alacağımız para makkeme masraflarıyla beraber 15 bin civarı dün AĞIN asliye hukuk mahkemesinden aradılar Yahya bey tebliğatınız var dediler imza atmanız gerekiyor bende gittim ve beklenen büyük karar gelmişti YARGITAY 13. Hukuk Dairesi JD avkatların temyiz kararını lehime sonuçlandırmış düneyin Anadolu Ajansı muhabiri aradı ve bu konu hakında haber yapmak istediğini bende olacağını söyledim ve röpörtaj yaptı benimle bu davanın emsal karar oldundan ben ve benim gibi madur olanların haklarını sonuna kadar haklısalar aramalarını ve okuyanların okumayanlara bir dünya devi Jd ve GOODER lastik firmasının her şeyin para olmadını müşteri memnuniyetini unutmalarını hatırlatırım

Ynt: YARGITAY JD Hakındaki kararı

yahya link=topic=55312.msg589561#msg589561 date=1336203516' Alıntı:
teşekkür ederim bu fi.rmalar cirolarından büyüklenerek bahsediyorlar sizler bu konuları her yerde anlatınki rezil olalar
sevgili abim bunları paylaşmayı, paylaşarak bilinçlenmeyi ve bilinçlendirmeyi isterim sizdende ricam mahkeme kararını paylaşmanız ve bu paylaşımı paylaşa bilmemizdir.
bir de insanımızı hakkını arama konusunda yetiştirebilirsek ne mutlu bize
saygılarımla

yahya abi helal olsun söke söke aldın hakkını jd den.. ve dahada önemlisi[size=10pt] bu forum aracılıgıyla goodyear ın bu lastiklerini kullanan tüm jd ciler davayı emsal gösterip kısa yoldan paralarını alabilir lastiklerini sıfırlayabilir 5025 serisi jd kullananlar ve bu serinin lastiklerini kullananlar [/size] davayı emsal gösterebilir...

Malı satınca kadar sana hürmet ediyorlar sonra sen anya on konya devam :D
braz arkasında durmak yerine seni suçlu çıkarmak için ugraşıyorlar..
hayırlısı olsuna bi sonunda kurtulmuşsun ..
bi tanede biizm başımızda war işte erkunt 2-3 gün öncesi gelmiş biizm bi köyde (paralı bi yer) yakıt testi yapmış reklamını yapmış gitmiş şimdide motor satarlar onlara ama biz aldık bu E serisi çok yakıyor diyoruz ya normal derler yada düşer derler yada sizde bi sorun wardır deyip sallıyorlar ..

Hakkınızı armanız takdire şayan. Çünkü bu ülkede karalar çabuk çıkmıyor, uzun sürüyor. İnsan kararı beklerken sinir olacağına genelde dava açmıyor. sorununz neydi?

arkadaşlar hepinize sonsuz teşekkürler ilgilerinizden dolayı ben çok şükür 4 lastik alamıyacak insan değiliz ama neden paramızı boşa harcayalım JD firmasında olayama taktiği çok adamlar 2 yıl süren dayaya en az 3 avkatla istanbuldan geldiler gittiler firmada biliyordu ayıbınıda işlerine gelmiyordu Ferhat 44 arkadaşımız 5445 serisi güzel makine demo motorunu göreydik artıları eksileri nelerdir inşallah nasip olur

tebrik ederim yahya abi azmin zaferi diyebiliriz bu büyük firmalara karşı yılmamak lazım pes etmemek gerek gerçekten çok iyi olmuş hiç değilse haklılığını ispat etmişsin

teşekür ederim traktör firmaların %90 müşterilerini madur ediyor çünkü bizler çifçiler yalana yanlışa çabuk inanıyoruz bölgemde bir Jd değil erkunt kilimadan lastikten dolayı ilçemde en az 10 arkadaşımı mağdur etti erkunt lastik aşınmasına müşterilerine petlasın eksperi raporunda aşırı sert zeminde çalışmadan olmuş diye not tutmuş daha yeni erkuntun eski kilima servisi geçen hafta klimalara gaz basıp konturur yapıyordu en az 2 senedir adamlar kapıları açık çalışıyorlardı geçen TD 80 plusu olan 2010 model arkadaşım elazığ bayi ve servisiyle döğüşüyordu kiliması çalışmıyormuş anlayın artık daha neler bir malı satana kadar avrupada bunları yapsalar o traktör fabrikaları 1 günde iflas ederler