SÜT HESAP VE RASYON PROGRAMI

arkadaslar bayağı bi uğrastım ama oldu gibi yanlız sonlarına doğru kafam iyice karıstı bi hata varsa iletirsiniz düzeltmeler yapabilirim veya üzerinde kendiniz oynama yapabilirsiniz sayfa koruma paroloları 1 dir içerisinde rasyon programları da mevcuttur epey bi kapsamlı olduğunu düşünüyorum

http://freakshare.net/files/4bt6nmxn/s--t-program----.rar.html

Ynt: SÜT HESAP VE RASYON PROGRAMI

birsey değil umarım işinize yarar ama suan büyük bas almak için uygun zamanmı bilemiyorum çok istikrarsız bir büyüme yasadı fiyatlar umarım aniden düşmezler de zarar etmez sin windows 7 ye gelince ben 7 aydır falan kullanıyorum deneme amaçlı indirmiştim micrasofttan silemiyorum insan alısınca buna xp tas devri işletim sistemi gibi gelio :D

Ynt: SÜT HESAP VE RASYON PROGRAMI

haklısın pc ın goturuyosa devam et ya 7 i bırakma derim.. ben bı turlu cesaret edıp yukleyemedım...:D hayvan alma konusunda da parça parça almayı dusunuyoruz tek seferde 20 alamayız zaten 2 3 ayda ıkıser üçerer alarak tamamlarız dıyoruz... bız et fıyatına aldanmadık , sut fıyatına aldandık suan ıns dusmez :D 500 lıradan 800 e cıktı sut... zamlar gelmeden 1 ay once ıneklerın hepsını satmıstık :D hayvancılık buyuk bı tutku ya... zarar yapsan da... bos durunca babamın canı sıkılıyor hem:D ben hayvan bakmaktan cok anlamam ama bu tarz bı sıstemı kullanmasına yardımcı olurum babama... tekrar tesekkurler emegıne saglık...