DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI - BÜLENT TARIM STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI - BÜLENT TARIM STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

27/05/2010

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi geçen ay DLG-ÖÇP Tarla Günleri Fuarı 2010 düzenlendi. Bende ilk günü fuarı ziyaret ettim. Tabiki ziyaret etmişken sizin içinde bol bol fotoğraf ve vidyo çektim. Gerçekten gerek organizasyon, gerek katılımcı fazlalığı ve gerek ziyaretçi yoğunlu ile güzel bir fuardı. İnşallah devamıda artık sürekli gelir. Fuar içinde yeni bir kamera satın aldım. Çünkü eski kameram bozuldu. Artık yeni kameram ile bol bol HD kalitede fotoğraf ve vidyolar çekeceğim. Vidyoları özellikle Youtube üzerinden izlemenizi tavsiye ederim. Kaliteleri çok yüksek. Şimdi sizlerle fotoğraf ve HD vidyoları paylaşıyorum.....;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Bülent Tarım Aletleri Firmasının ürünlerini göreceksiniz. Bu standtta da yenilik olarak Bülent Tarım' ın yeni avrupa tarzı römorkları yer alıyordu. Daha önce römork üretimi yapmıyorlardı. Fakat yeni bir ürüne geçmelerine rağmen özellikle avrupa tarzı ile geçiş yapmaları gerçekten çok iyi olmuş. Römork sistemleri gerçekten güzel tasarlanmış. Sadece hidrolik dümenlemeleri eksikti. Umarım en kısa zamanda ürünlerinde yer verirler. Sanırım Rauch firmasınında gübre dönerlerinin distribütörlüğünü almışlar. Rauch gübre dönerleride standlarında yer alıyordu...;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI - BÜLENT TARIM STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

eline sağlık bu firmanın adı daha önce duyulmamıştı sanırım. fakat güzel römorklar çıkarmışlar. mavi römork çok güzel.

Ynt: DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI - BÜLENT TARIM STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

dastan66 link=topic=32700.msg280959#msg280959 date=1276712891' Alıntı:
römork fiyatlarından haberin varmı?
güzel paylaşım eline sağlık

Fiyatlarını sormadım. Ama baya güzeldiler...

doganbey1 link=topic=32700.msg280961#msg280961 date=1276713497' Alıntı:
eline sağlık bu firmanın adı daha önce duyulmamıştı sanırım. fakat güzel römorklar çıkarmışlar. mavi römork çok güzel.

Daha çok mibzerleri tanınıyor. Fakat römorklarını yeni üretmeye başlamışlar. Güzel bir ürün ortaya çıkarmışlar...

bizimki geçen cumartesi günü teslim aldık arkadaşlar yeşil römorktan.12 tonluk römork aldık.görüldüğü gibi hidrolik fren+jumbo lastik+4 kademeli piston+el yıkamak için su deposu aynı zamanda sıvı sabunluk+arkadan pistonlu kapak +muhteşem bir şase olanağı sağlamlığına diyecek yok.aynı zamanda malının arkasında duruyorlar.biz aldıktan sonra bülent tarımın sahibi hüsnü abi beni aradı abicim herhangi bir şikayetiniz varmı.arabayı kullandınızmı diye ilgileniyorlar.arabanın fiyatı aldığımda 16 milyardı.cenabı allah herkese nasip etsin.herkesin de harmanda römorklarını kamyonlarını doldurmayı nasip etsin:))

Kadri Tezel link=topic=32700.msg390358#msg390358 date=1303934999' Alıntı:
bizimki geçen cumartesi günü teslim aldık arkadaşlar yeşil römorktan.12 tonluk römork aldık.görüldüğü gibi hidrolik fren+jumbo lastik+4 kademeli piston+el yıkamak için su deposu aynı zamanda sıvı sabunluk+arkadan pistonlu kapak +muhteşem bir şase olanağı sağlamlığına diyecek yok.aynı zamanda malının arkasında duruyorlar.biz aldıktan sonra bülent tarımın sahibi hüsnü abi beni aradı abicim herhangi bir şikayetiniz varmı.arabayı kullandınızmı diye ilgileniyorlar.arabanın fiyatı aldığımda 16 milyardı.cenabı allah herkese nasip etsin.herkesin de harmanda römorklarını kamyonlarını doldurmayı nasip etsin:))
güle güle kullan hayırlı olsun

güzel paylaşım, güzel aletler .benimde ihtiyacım var aslında ama .malum ekonomi dar bogazda alınacak bitmiyor ,her sen bir alınacak malzeme çıkyor