turksat 4a ya geçemedim...yardım..

arkadaşlar komşununkini yaptım kendimimnkini yapamadım..
frekans, sembol vesaire yazacağımız yer gözükmüyor...bende..sonradan fazla uydularıda sildim ne yaptıysam olmadı çıkan ekranın resmini çekip buraya koyuyorum...inş birisi çözüm olur bana..

Ynt: turksat 4a ya geçemedim...yardım..

FEHİM link=topic=77863.msg921025#msg921025 date=1411409728' Alıntı:
türksat taki TP leri sil dikkat et uyduyu silmeden. hafızası dolmuş seninkinin daha sonra yeni 2, 3 kanalı manuel yükleyip otomatik aramaya ver hepsi yüklenecektir.
tp leri sildim..frekans ayarlarını girdim...sembol çıkmadı bu seferde...sinyal yine yok..manuel kanal nasıl yuklerim..

senin koyduğun fotonun sol alt köşesinde <düzenle ekle sil > yazan bölümdeki renkli tuşa basıp ( çoğunlukla sarı tuştur) ekle kısmına geleceksin ve frekansı ekleyip okey liyeceksin . Daha sonra kırmızı tuş( tara) ya basıp kanalı kaydedeceksin.

abiçim türksat a tp ekle yada düzenle den gir frekansa 11844 sembol rite 02222 vestical (V ) bu şifreyi girdiğin zaman bütün kanalların gelecektir uydu alıcısınin markası ne öğrenebilirmiyim

sinoplu link=topic=77863.msg921029#msg921029 date=1411410980' Alıntı:
tp leri sildim..frekans ayarlarını girdim...sembol çıkmadı bu seferde...sinyal yine yok..manuel kanal nasıl yuklerim..
senin cihaz galiba sunny resmi simdi gördüm önce cihazı resetle uydu ayarları hepsi gelecektir sonra türksat a tıkla orda 2A 3A0falan yazarsa onlara hiç bakma tp listesi çıkınca sarı düğmeye bas orda düzenle yazar sağ veya sol düğmeye basarak ekle konumuna getir yukarıda yazdığım değerleri gir sonra kırmızı e düğmeye bas ve arat

GENÇ EYMIRLİ link=topic=77863.msg921057#msg921057 date=1411414233' Alıntı:
senin cihaz galiba sunny resmi simdi gördüm önce cihazı resetle uydu ayarları hepsi gelecektir sonra türksat a tıkla orda 2A 3A0falan yazarsa onlara hiç bakma tp listesi çıkınca sarı düğmeye bas orda düzenle yazar sağ veya sol düğmeye basarak ekle konumuna getir yukarıda yazdığım değerleri gir sonra kırmızı e düğmeye bas ve arat
dedigini yaptım 1kanal çıktı oda türksatin tanıtım kanalı,
cihazın üstünde simple & speed yazıyor SUNNY ' e aitmi bilmiyorurum