Fiat 640 lık yağllı fren

Ynt: Fiat 640 lık yağllı fren

144fenomen link=topic=30220.msg271708#msg271708 date=1272457207' Alıntı:
walla bende de aynı sorun war kuru balata 1 yıl gitmio 640 da tek sevmadiğim şey bu bilecik gölpazarında kullanıyorum harika bir traktör
bnde bilecik merkezliyim,bizdede 5 ay önceye kadar 1981 model 640 wardı,10 senede bir değiştirirdik balataları,son çaktırdımız balata telli balataydı.bilecik merkezde salih sezgin yapıyor new holland servisi,saten bunlarda cer dişlisi war normal balatalı traktörlere göre yinede iyi tutardı.sen nsl oluyorda her sene balata değiştirion onu anlamadım?

Ynt: Fiat 640 lık yağllı fren

evet malesef fiat gurubunun firenleri biraz zayıf diskliler hariç benim eski 480 varken her yıl firen baskı balatasını değiştiriyordum üstelik kampana ve balatalarını 640 kampana balatalarını koymuştum farketiyor ama malesef bençe randıman alamazsınız boşuna masraf etmeyiniz .

• Beğen
Tepkiler: M.Mustafa78
Arkadaşlar bu konuya bir açıklık getiremek istedim ki bende bir 640 kullanıcısı olarak fren konusunda baya şikayetçiyim ama bir ustamiz sayesinde artık yağlı fren mevcut 640 icin ustamizin biri 10 seneye yakın bir süre bu konu hakkında çalışmış ve başarmış bulunmak da ayrıca seri üretime geçilerek su an videosu olan 2 adet 640 var maliyet olarakda 5000tl ki herşeyin kaliteli si kullanılarak bu maliyet oartaya çıkıyor linkide buradan bırakıyorum ilgilenenler bakabilir ki bende şu an yaptırmayı düşünüyorum

Link :