AKAR TARIM PULLUK STANDI - ÇORLU TARIM FUARI 2015....!!!

AKAR TARIM PULLUK STANDI - ÇORLU TARIM FUARI 2015....!!!

06-08/08/2015

Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçtiğimiz yaz Çorlu Tarım Fuarı 2015 düzenlenmişti. Fuarda çok fazla fotoğraf çektim. Fakat işten güçten paylaşma fırsatım olmamıştı. Şimdi bu fotoğrafları sizlerle paylaşıyorum. Bu konuda Akar Tarım Pulluk standını göreceksiniz....;)

alipasalierkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

• Beğen
Tepkiler: drfatih ve manas
Eline koluna sağlık hiç görmeğimiz markalarla tanıştırdın bizi. Yalnız aklıma takılan bir soru var. Çeşitli şekillerde pulluklar var. Çeşitli derken malzemenin kaynak yeri, duruş şekli farklı. Prki bı firmalar bunu ar -ge den sonra mı yapıyor yoksa nasıl kolayına geliyorsa öyle mi ypıyorlar? Çift sürerken dengeli oluyor mu her farklı pulluk. Pulluk alırken nelere dikkat etmek lazım?

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

Eline koluna sağlık hiç görmeğimiz markalarla tanıştırdın bizi. Yalnız aklıma takılan bir soru var. Çeşitli şekillerde pulluklar var. Çeşitli derken malzemenin kaynak yeri, duruş şekli farklı. Prki bı firmalar bunu ar -ge den sonra mı yapıyor yoksa nasıl kolayına geliyorsa öyle mi ypıyorlar? Çift sürerken dengeli oluyor mu her farklı pulluk. Pulluk alırken nelere dikkat etmek lazım?

Bu fotoğraflarını paylaştığım pullukların hepsi usta yapısı pulluklar. Zaman işlerini geliştiren ustalar firmalaşmış. Böyle çeşitli markalar ortaya çıkmış. Çok büyük ar-ge çalışmaları yaptıkları söylenemez. Daha çok deneme yanılma yolluyla ve tecrübeyle ortaya çıkmış ürünler. Daha çok Ünlü, Alper gibi firmalar ar-ge ile ürün geliştiriyorlardır diye düşünüyorum....