mf 265 277gold hayvan pancarı taşıma

Ynt: mf 265 277gold hayvan pancarı taşıma

_FaTıH_ link=topic=8728.msg91918#msg91918 date=1225655765' Alıntı:
emeğine sağlık hasan abi.römorklar çok güzel bir şekilde doldurulmuş.bu hayvan pancarı ne oluyo şeker pancarından farklı galiba ?
kardesım hayvanlar yıyor bunu sadece baska bı gerı donusumu yok

Oleyyyyyyy ağır abi eğer senin traktörü kullanan sensen ayaklarını da görmüş bulunmaktayız tekrar gözümüz aydın.Tekrar başladın kendini göstermeye.Walla dediğim gibi telaş etmemize gerek yokmuş yavaş yavaş geliyo resimlerin.Weeeeeeeeee sıkı durun kadranın fotoğraflarına bakın işte sanırsam ağır abi(Hasan abi) Hemen resmi bilgisayarıma kaydediyorum. zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s ELİNE SAĞLIK GÜZEL RESİMLER

marksman link=topic=8728.msg91973#msg91973 date=1225662178' Alıntı:
Oleyyyyyyy ağır abi eğer senin traktörü kullanan sensen ayaklarını da görmüş bulunmaktayız tekrar gözümüz aydın.Tekrar başladın kendini göstermeye.Walla dediğim gibi telaş etmemize gerek yokmuş yavaş yavaş geliyo resimlerin.Weeeeeeeeee sıkı durun kadranın fotoğraflarına bakın işte sanırsam ağır abi(Hasan abi) Hemen resmi bilgisayarıma kaydediyorum. zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s ELİNE SAĞLIK GÜZEL RESİMLER
Sonunda gördük 9. resim çok net. :D

marksman link=topic=8728.msg91973#msg91973 date=1225662178' Alıntı:
tüh ya büyü bozuldu hiç düşünemedim bu olayı sende sıkı takıpçişin ha dedektif gatget gibisin :):)

ağır abi link=topic=8728.msg92229#msg92229 date=1225731419' Alıntı:
tüh ya büyü bozuldu hiç düşünemedim bu olayı sende sıkı takıpçişin ha dedektif gatget gibisin :):)
Yaw sorma o jcb konusundan sonra hep senn konuları takip ettim kısmet bu konuyaymış neyse :)Mutluyum huzurluyum sonunda buldum :D :D

marksman link=topic=8728.msg92341#msg92341 date=1225735689' Alıntı:
Yaw sorma o jcb konusundan sonra hep senn konuları takip ettim kısmet bu konuyaymış neyse :)Mutluyum huzurluyum sonunda buldum :D :D
o taktiği de kimden öğrendin bakıyım ??

ağır abi ellerine sağlık allahın bereketi tarlanda evinde ocağında olsun ....

masseyler harika fakat ağır abi kepçeçiler yamuk yaptı ondan sonra görmeye başladık seni dahi bakalım şöyle mf de aslanlar gibi çekilmiş bir pozunuda paylaşırsın yakında :D :D kolay gelsin süper iş çıkartmışınız hayvanlar maşallah afiyetle yiyecekler