traktörünüzün lastıklerınin markası ne

Ynt: traktörünüzün lastıklerınin markası ne

Bizim L95 in ki Good Year lastikler çok yumuşak ve çok memnunuz iç lastikleride Good Year

İç lastik 2 defa patladı 1. patlaması motor 3. yılındayken patlamış 2.yide şansıma motoru tarlaya ben götürüyorrdum o zaman ilk patlayan yerin yaması açılmışdı....

Benim Tümosan ' ların birinin ön lastik:Superkıng arka:Las[glow=blue,2,300]sa[/glow]diğerinin ön lastik:petlas arka:Fulda

Özellikle Las[glow=blue,2,300]sa[/glow] ' dan çok memnunum.

ÖZzGÜR link=topic=3712.msg37913#msg37913 date=1211470798' Alıntı:
Lastikleri alalı tam bi sene oldu.Şu ana kadar hiç bi şikayetimiz olmadı ama 65-46 ' yıda pek kullandığımız yok.

kamyondan kaplamanın koparıp ayrıldığını görmek bana nasip oldu süratli ve yük taşıyan araçlarda özellikle vibrasyon ve ağır şartlarda güven 0 elde var 0

insomnia link=topic=3712.msg37933#msg37933 date=1211472066' Alıntı:
kamyondan kaplamanın koparıp ayrıldığını görmek bana nasip oldu süratli ve yük taşıyan araçlarda özellikle vibrasyon ve ağır şartlarda güven 0 elde var 0
Evet abi benimde öle şüphelerim vardı.Kaplama yapılan yerden lastiğin ayrılması gibi zaten 65-46 ' ya alma nedenimizde ağır işlere koşmamamızdır.Ağır işlerede kullandığımız traktörlerde bu tür lastikleri kullanmayız.

ÖZzGÜR link=topic=3712.msg37938#msg37938 date=1211472371' Alıntı:
Evet abi benimde öle şüphelerim vardı.Kaplama yapılan yerden lastiğin ayrılması gibi zaten 65-46 ' ya alma nedenimizde ağır işlere koşmamamızdır.Ağır işlerede kullandığımız traktörlerde bu tür lastikleri kullanmayız.

insanın hayatta sağlıklı bir şekide yaşaması bir çok etkene bağlıdır dolş sis sinir sis iskl ve kas sistemi vs vs vs

işmakinasında insan hayatının güvenliğinde ise lastik taşıyıcının önemi belkide ilk 3 e girebilir diye düşünüyorum farkında olmana çok sevindim

teşekkürler

LANDİNİ:ÖN VE ARKA MİCHELİN AGRİBİB RADİAL
3.085D:ARKA PİRELLİ ÖN PETLAS YENİ ALDIK ÖNÜ
398:ÖN VE ARKA PETLAS
266G:ARKA VE ÖN LASSA...ARKADAŞLAR 266G Yİ ALALI 4 SENE OLDU DAHA YENİ BİTTİ LASTKLER COK HARİKA LASTİK LASSA NORMALDE LASSA RADİAL DA KLEBER YADA MICHELİN
HERALDE EN KALİTELİ LASTİK BENM LANDİNİN Kİ MICHELİN

Good yearlar benim hep hoşuma gitmiştir ziraat makinalarında.Arabada tereddütsüz michelin ve bridgestonedan şaşma.
Kaplama lastik konusunda size katılıyorum,maliyet açısından insanlar kaplamayı tercih edebiliyor.