ANKARA'nın

17.12.2007
3,301
213
Konya

Elimden gelen sadece bu mu..? diye düşünüyorum bazen sadece yazmak yeterli oluyor mu..?

Korkunç sesle uyandık biran çınladı kulağımız
Nice canlar heba oldu Şehit doldu kucağımız
Yeter artık bu kaç oldu incir dikti ocağımız.
Kapkara bir tül kapladı gökyüzünü Ankara'nın

Vatanımdır namusundur yan bakanlar kahr olsun
Daha nicedir canlarımız yakanlar kahr olsun
Sahte timsah göz yaşı akıtanlar kahr olsun
Akan kanlar sel oldu yeryüzünde Ankara'nın

Yine dimdik ayaktayız sırtımızda bıçaklar
Olur elbet olmaz değil ırkımızda alçaklar
Al Beyaz Bayraklarla donanacak sokaklar
Bekle de gör sen şimdi her yerinde Ankara'nın

- TMS_HST

Allah tum sehitlerimize rahmet eylesin yakinlarina bas sagligi ve metanet dilerim Vatanimiz hainlerle doldu bu toplum gercekleri goremez oldu bunun acisini hep birlikte cekiyoruz ama vatanimizida kimseye oyuncak etmeyiz bunun icin bi can vermek en kolayi bu vatan kolay alinmadi kolayda vermeyiz

• Beğen
Tepkiler: sakirkolsuz
bu vatanın parçalanmayacağını her kes biliyor. oyun buyuk. turkler ile kurtler arasını açmak amaç.ıraktaki kurt nüfusu 4milyon civarında suriyedeki nüfus 3 milyonun biraz üzerinde .turkiyede ise kendini kurt hisseden 20 milyon gibi bir nüfus var. bu nüfusla suriyeyide ırağı da elde tutmalarına imkan yok.eğer turklerle kurtlerin arasını açıp bir ic savaş çıkarırlarsa turkiyedeki kurtleri oralara dağıtırız duşuncelerindeler.adım adım işliyorlar.bizim sakin olmamız gerekiyor hemde cok sakin.bombalama pyd tarafından yapılmış olsada arkasında rusya olduğu kesindir. suriyede ırakta ne abd ne Avrupa nede rusya tutunabilir.bizim sakin olmamız lazım.bir donum noktasındayız bu olaylar şehitler bitmez .amaç bizim çileden çıkımamız isteniyor.

Senin teroristin,benim teroristim oyunları oynayanlar var. Terör terördür! Gene ocakları söndü milletin,daha dün 100 insan öldü. Çok yazık,gerçekten bu ülke bu durumlara düşmeyi hak etmiyor.
Fransa da ABD de de oldu terör olayları insanlar birlik oldu,farkındalık yarattı. Fakat ülkemiz için aynı şeyleri söylemek mümkün değil. Çünkü insanları ayrıştırdılar. Mezhepsel,ırksal olarak hızla insanlar ayrışıyorlar. "Afedersin Ermeni!" "İşte şu partinin genel başkanının mezhebi ney biliyormusunuz?!" Diyen devlet adamları var bu ülkede!
Bu topluma nefret,kin tohumları ekiliyor. Bunlara izin vermemek gerekli,bu milletin birlik olması şart.