Sivas Gemerek Yolcusu Proxima 8441 ilk izlenimler..

Motor şekil olarak kalıp olarak 110 130 bg arası diğer bilindik modellerle aynı büyüklükte
Ses olarak kükrüyor çekilin ben geliyorum dercesine
Hidrolik arka 7 çıkış 6.000 kg kaldırma kapasitesi
4 tekerden fren manevrası tek çeker traktör gibi pratik dar alanda dönebiliyor
40 km hız diyor ama ben yolda tam gaz gittim geldim ileri geri tek fren drift vs.. daha süratli gibi geldi
120 litre yakıt deposu klima yolcu koltuğu geniş ferah bir kabin..
Ama şunu diyim adamlar malzemeden çalmamış hakkını vere vere yapmışlar bu traktörü..

20160518_102952.jpg
20160518_103855.jpg
20160518_105645.jpg

Motor şekil olarak kalıp olarak 110 130 bg arası diğer bilindik modellerle aynı büyüklükte
40 km hız diyor ama ben yolda tam gaz gittim geldim ileri geri tek fren drift vs.. daha süratli gibi geldi
Ama şunu diyim adamlar malzemeden çalmamış hakkını vere vere yapmışlar bu traktörü..

Ekli dosyayı görüntüle 11534
Ekli dosyayı görüntüle 11535
Ekli dosyayı görüntüle 11536

hayırlı olsun . güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Baki ilk is;

Ön dingildeki fren hortumlarini cirtla vs iyice saglamla.. bizde cirt kopmus.. arazide hortum blokla-dingilin arasina girip ezildi patladi..

Orjinal takimi sag-sol 100 tl yi bulmaz.. iyi bi hortumcu yapar ama aklinda olsun..

1 takim filtreyi hemserinden iste yada degisip yollasin..

EN önemlisi blogun solunda hidrolik pompanin oring-conta degis. Sakaryada hepsi var degistir.. yeri basit blogun disinda zaten.. Alkan bilir.. 3 kurus bise.. sonra yag eksiltir motor yag yakiyo sanirsin vs.

Onun disinda bu motor gorundugu gibi temizse-millet kizmasin ama- hic bi 84 lugun yada o paraya alabilecegin bi motorun bunla gitme sansi yok.. icin rahat olsun:) yakari da cekeri de dusundugunden iyi cikacak insallah..

İlk Sakarya'ya varır varmaz senin dediğin oring - conta'yı sordum Umut abi değiştirmiş bakım yaptım dedi. Gelince işe girmeden komple bir kontrol ederim. Kısmet olursa bizim köyde bir abimiz var seninki gelsin balya makinasına bir koşalım hoşuma giderse birlikte gidelim bana da aynısından alalım diyor. Eğer o iş olursa harman sezonuna köye 2 zetor birden girmiş olacak.. Hoşuna gideceği de %90 ihtimal bence..

Ekli dosyayı görüntüle 11534
Ekli dosyayı görüntüle 11535
Ekli dosyayı görüntüle 11536
CETİN CİNAR DAN 2008 MODEL ZETOR 106 POVERLİ 4X4
hayırlı olsun .güle güle kullan .sahibinden .com da 1 adet çatalcada var ilgilenenlere duyurulur