ls 2009 platform hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaşlar oyunu açıyorum bi güzel oynuyorum dvd yi takıp sonra birden bi hata veriyor ve oyun kapanıyor
hata ise şöyle
platform exceptıon
uexpected system exception occured
tamam
ne yapayım ben şimdi lütfen help please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ynt: ls 2009 platform hata

galiba farla ilgili bi sorun var dicem ama ben 2 saat oynamadan gidiyor az önce baya bi oynadım galiba sorunu çözdüm ben dvd yi takıp oynuyodum dvd siz açılmıyordu bende bi sanal sürücü yükledim ve sonra dvd nin içindeki dosyaları .iso haline çevirdim ve şimdi sanal sürücüyü açıp oyuna giriyorum ve şimdi daha hiç öyle bir hata vermedi inşallah vermezde........

evet bendede farları açınca o hatayı veriyo forumda sordum sistem yetersiz kalınca hata veriyomuş. Büyük ihtimalle farları açınca oyun grafikler yükseliyo bilgisayar kaldırmayıncada sistem hatası veriyo. farları kullanmayın daha az hata alırsınız ;)

012 link=topic=20757.msg176470#msg176470 date=1241286563' Alıntı:
galiba farla ilgili bi sorun var dicem ama ben 2 saat oynamadan gidiyor az önce baya bi oynadım galiba sorunu çözdüm ben dvd yi takıp oynuyodum dvd siz açılmıyordu bende bi sanal sürücü yükledim ve sonra dvd nin içindeki dosyaları .iso haline çevirdim ve şimdi sanal sürücüyü açıp oyuna giriyorum ve şimdi daha hiç öyle bir hata vermedi inşallah vermezde........
bende öyl kullanıyorum ama hatayı veriyor ve sistemim yüksek

bende hiçbir hata vermiyor . sorunsuz giriyorum farıda sabaha kadar açık tutuyom bi şey olmuyor. hemde 1 yamadan birden fazla satın aldığım halde :)

Çerkes link=topic=20757.msg176581#msg176581 date=1241353644' Alıntı:
bende hiçbir hata vermiyor . sorunsuz giriyorum farıda sabaha kadar açık tutuyom bi şey olmuyor. hemde 1 yamadan birden fazla satın aldığım halde :)
artık bende vermiyor sistem rahat görüntüler gayet iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...