turk fıat 480 ile başımdan geçen

:)öncelikle herkeze selamlar olsun diyorum..
konuya geleyim.şimdi bir gün 3 ' lü 8 numra pullukla 14dekar yeri sürmeye gidiyorum..Gittiğim tarlada ayrık otu tarlanın %50 ' sini kaplamış durumda..ben sürmeye gidiyorken yolda kayın baba ile karşılastım oda sürmeyegidiyordu ve bitirdiğimde yardıma gelirim dedi bende ok..ben tarlaya gittim başladım..Tarla kara kepir ve bol ayrık otlu..yer tam olmasada tavlı..ben sürmeye başladıktan 2 saat sonra pulluğun çeki demirine takılı yarınden pim çıkmış ve pulluğu kadırdım ve dşmesi bir oldu..tamda böyle yamada..40 dk onu yerine takmaya çalıştım..Neyse oda geçti ve ondan 1 saat sonra falan kayın babam geldi masey ferguson 165lik ile..neyse biz bunu kısa zamanda bitirdik..babam yastıklamayı yaıyordukı mazotu bitti ve kaldı..hemen babamı aradım mazot getirmesini söledim..teli kapadım ve 30 dk ' a sonra babam beni aradı ben yolda çamura saplandım gel beni çek..ben 480le yüksek kasa magrusla gelen babamı sbattığı yerden çıkarmaya..onu oradan çekim mazotu aldım sonra fergusona koyduk ve onunda arkasındaki 8 numara 3 ' lü pulluklarınla beraber yokuş yukarı 480le çekerek çalıştırdım..sonra eve geldik ve saat 23:30olmuştu..Ben tarlaya gidiş saatım 16:00 ' ı gösteriyordu..amacım biran nce bitirip eve gelmekti ama bana yardıma gelmeleri benim daha fazla geç kalmama sebep oldu..