Önce bağladık Sonra Taşıdık!:..SmhGwz..

Slm Arkadaşlar dun ve bugunden resimler önce topladık sonra bagladık sonrada Taşıdık..54-c&480 Ve Nimet..

ama bi kaç sorum olacak nimetle ilgili ..- :S
bu rolantiniz kaçta duruyor? bizim ilk geldiğinde kaçtı hatırlamıyorum el gazı telinde sorun wardı önce sonra koptu değiştirdik şimdi ama yinede 8 le 11 arasınde değişiyor sanki yine takılıyor gibi bi yerlere gaz teli.
bu sağ taraftaki saat herhal onu nasıl ayarlıyoruz?
sonra Lastik patladı Ve ek yarinden kendinden dumduz yerde hiç bişi yokken birden :D
birde ses sistemine 25 i geçince çat çat yapıo :)
buyrun reismler.. ;)

;)

Ynt: Önce bağladık Sonra Taşıdık!:..SmhGwz..

satocan58 link=topic=44325.msg413532#msg413532 date=1307471605' Alıntı:
Masallah iyi balye baglamissiniz semih. Ama yan kapaplari acarsan en az 20 30 balye daha fazla atarsin..Ama dizilimi bizle ayni. Köyde patenti bizde.)))
ABi biz romrk kapakları açmadan yapardık bi duz bi çapraz bunları saranlar başka köyden getirdik yakşalık 800 balye yonca bi 500 kadar yulaf tazrı ot war ama 500 tane anca çektik lastik patladı bide agalar bizim sardıgımız gibi sarmayınca az sardık sanki gibi geldi ama bilmiyorum biz kapakları açmadan 116 balyeyi 25 kmden gtirmiş adamız :D ama bu agalarla bugun açemilik çetik bilmiyom artık :)
nailyetek link=topic=44325.msg413528#msg413528 date=1307471430' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Semih.. Bu erkuntun ardına bi JOSKİN gider..Tek dingil remork olmamış, taliga gibi..:D
NAil abi joskin Dediğin romork mu oluyor :S olsun biz bunlara alışıkız biraz aynadan bakınca bişey yok gibi görunuyor ama burlar agaşlık buyuk romrk gitmez :)
Ally TOKMAKCI link=topic=44325.msg413525#msg413525 date=1307471235' Alıntı:
Kolay gelsin semih erkuntumuz yok ki bilelim be yaw :D :(
olsun alim bea yorum yapman yete ;)

SmhGwz link=topic=44325.msg413541#msg413541 date=1307471854' Alıntı:
ABi biz romrk kapakları açmadan yapardık bi duz bi çapraz bunları saranlar başka köyden getirdik yakşalık 800 balye yonca bi 500 kadar yulaf tazrı ot war ama 500 tane anca çektik lastik patladı bide agalar bizim sardıgımız gibi sarmayınca az sardık sanki gibi geldi ama bilmiyorum biz kapakları açmadan 116 balyeyi 25 kmden gtirmiş adamız :D ama bu agalarla bugun açemilik çetik bilmiyom artık :)NAil abi joskin Dediğin romork mu oluyor :S olsun biz bunlara alışıkız biraz aynadan bakınca bişey yok gibi görunuyor ama burlar agaşlık buyuk romrk gitmez :)olsun alim bea yorum yapman yete ;)
Semih işte bu Joskin Remork..:D Erkunta yakışır..
Häckseln mit Claas Jaguar, Schlüter und Joskin 2/2

-NAil Abi onlar buyuk gelir ona bide claas ister ama o romorkların kendisi toplayanı kaç lirakı onlardan olur bak :D
-Mustafa abi aynn yorulduk biraz.. gerçi dun 54-cle toplarken yoruldum sıcakta kafama güneş geçiyordu bugun lastik patladı lastikçi gelene kadar fln kaytardık :D
-Hasan abi biz o yuvarlamayı pek burlada daha yapamayız bi kaç sene daha geçsin bakalım .. ben yuvarlasam adamlar saraamzlar fln bana söverler sonra :)

yorumlar için tşkler ;)

SmhGwz link=topic=44325.msg413561#msg413561 date=1307473241' Alıntı:
--Hasan abi biz o yuvarlamayı pek burlada daha yapamayız bi kaç sene daha geçsin bakalım .. ben yuvarlasam adamlar saraamzlar fln bana söverler sonra :)

yorumlar için tşkler ;)

Semih ben geleceğim yuvarlayıp yükleyeceğim yerınede ındırecegım :) sen karışmıyacaksın sen seneye müşteri ayarlıyacaksın reklam yaparak ıuy*u-*

Ağır Abi link=topic=44325.msg413563#msg413563 date=1307473483' Alıntı:
Semih ben geleceğim yuvarlayıp yükleyeceğim yerınede ındırecegım :) sen karışmıyacaksın sen seneye müşteri ayarlıyacaksın reklam yaparak ıuy*u-*
Walla abi işte o tarla 51 dekar fln işte o balyaları satacagız gel bagla hatta giderken götür orda sat bizede biraz para versen yeter :D

Vay vay vay semih güzel resimler.of ya şu erkunt. Varya karizma motor bide sorunları olması demi. Arka kapağı nden yüklemediniz biz en fazla 107 balye attığımızı hatırlıyom boyunuz yetişmeyince atmıyoz

Ağır Abi link=topic=44325.msg413554#msg413554 date=1307472720' Alıntı:
Paylaşım için tşk semih senide kurtaralım bu dertten yuvarlıyalım gitsin uğraşma indir bindir :)
Ben sana gel diyom iste. köyde bu sene en az 7 8 bin yonca 15000 kadar saman olur sanirim. Bunu iceri atmanin maliyetini sen hesapla. Kasabadaki ciftlik senin makinanin benzeri silaj makinasi almis. sanirim 200 kilo yas balyeyi folyeyle sarip silaj yapiyormus. Gecen sene 300 tane yapmislar, sadece 60 tanesini yedirebilmiler.))) geri kalan hava alip küflenmis..

kolay gelsin dostum . erkunt un karimayı çizdirmişsin ,,şaka bir yana yakışıklı duruyor kerata ,,,lastik falan önemli değil, asıl matordan arıza yapmasın,,

Yorumlar için çok teşekkürler ;)
vale link=topic=44325.msg413593#msg413593 date=1307475778' Alıntı:
kolay gelsin dostum . erkunt un karimayı çizdirmişsin ,,şaka bir yana yakışıklı duruyor kerata ,,,lastik falan önemli değil, asıl matordan arıza yapmasın,,
aynn motorda bi arıza olmasın aman allah korusun.. lastik patladı 1 saate geldi yaptı işe devam :)
GENÇ EYMIRLİ link=topic=44325.msg413573#msg413573 date=1307474317' Alıntı:
Vay vay vay semih güzel resimler.of ya şu erkunt. Varya karizma motor bide sorunları olması demi. Arka kapağı nden yüklemediniz biz en fazla 107 balye attığımızı hatırlıyom boyunuz yetişmeyince atmıyoz
işte adamlar farklı şekil yuklediler yarın akşam bizim yulafları getircez o zamn ki fotolarda bizim şekilde sarılışı görebilirsiniz :)