L 95 tümosan 82 80

Ynt: L 95 tümosan 82 80

forumumuzda su günlerde tarlada calısan birtek sen varsın heralde abi, tebrik ederim valla helal olsun...

paylaşım için teşekkürler...
tümocanın gittigi yer yol du galiba :)
masallah l95 sürüye sürüye getirdi arabayı :)

kolay gelsin abi gene çamurdasın allah yardımcınız olsun az kaldı her halde bitter yakında
sağol evet az kaldı 10 güne kadar biter :)
forumumuzda su günlerde tarlada calısan birtek sen varsın heralde abi, tebrik ederim valla helal olsun...
paylaşım için teşekkürler...
tümocanın gittigi yer yol du galiba
masallah l95 sürüye sürüye getirdi arabayı
sağol ömer evet tümosanın gittiği yer yol görsen tarladan farkı kalmadı zaten :D
Kolay gelsin abi kışın tarım yapan tek trakkulüp üyesi,helal olsun gerçekten.paylaşım için teşekkürler.
sağol hacimmet ekildi ise sökülecek kar kış farketmez :D
95 eski toprak oldunu nası belli ediyo hemen TM yardımla çıkıyo 95 sürüyo maşallah kolay gelsin abi.
sağol tm 3 tane çıkardı aynı yerden L 95 kadar patinaj yapmadı sert yerlerde L 95 sert yerlerde daha iyi çekiyor tm 120 kaba yerlerde iyi çekiyor
eline sağlık abi tümoda vapur gibi ha
sağol cihan tümosan yükünü tutmuş gidiyor :D

Güzel paylaşım Ramazan abi. Gene zorlu şartlarda çalışmaya devam. Senin vidyoları izlerken off-road izlermişim gibi oluyor...

sağol erkan birde tarlayı yakından görseniz yani videoda görüldüğü gibi değil

allah çalışana verir tümo yükünü tutmuş yırtıyor ortalığı l 95 ide temiz çamursuz görmek nasip olmayacak
sağol sami abi L 95 i yakında temizleriz az kaldı tümosan yükünü bulmuş
valla helal olsun..mevlam yardımcınız olsun..bu karda kışda emeklerinizin karşılını bol bol verip agız tadıyla yemeyi nasip etsin yüce ALLAH..
sağol teşekkürler

ramazan abi işin zorr valla yalnizz ben sunu merak ediyorum sizin oralarda don yok mu konya da ayaz bi yer sonuçtaa
sağol don olmazmı laylonla koruma yapıyoruz yapıyoruz tek kat laylon - 15 dereceye kadar korur daha soğuk olursa 2 kat 3 kat laylon çekiyoruz
Güzel paylaşım Ramazan abi.Sonlara yaklaştınız hayırlısı ile.
sağol evet 8 10 günlük iş var
95 i ha kaldı ha kalacak diye izledim ama getirdi nazar değmesin kral a
L 95 ten önce tm 120 3 tane römork çıkardı aynı yerden fazla zorlanmadı L 95 çıkamaz diyordum çıktı :)
L95 in ön agırlıklar da olmayınca haliyle baya zorlanmış çamurda.. zor iş bu havuc işi allah kolaylık versin...
sağol ön ağırlıklar arkada kepçenin kovası takılınca zaten ağırlık görevi yapıyor akşam tarlaya salıyoruz iş bitince kova olsa bu kadar zorlamazdı
Abi havuç işi zor iş çamurda Allah Kolaylık Versin..
sağol teşekkürler