tümosan lastik yardım

Ynt: tümosan lastik yardım

benim traktör 1300 saatte üzerindeki lastikler pirelli radyal lastik daha hiçbirşeyyok alırsan pirelli tavsiye ederim. Eğer başka marka lastikte alsan radyal al derim çekişte fark ediyor.

godyear almada ne alırsan al bizim lastikci ve bi kaç kullanan lara sordum 1 hafta önce lassada alma diyorlar ya pirelli ya petlas al diyolar bide 6 kat olanı değil 8 kat olanı alırsan daha uzun ömürlü olur düşüncesindeyim bizimkiler 6 katmış bizimkininde ön lastikler çatladı patladı

alim1903 link=topic=34879.msg296724#msg296724 date=1285153818' Alıntı:
godyear almada ne alırsan al bizim lastikci ve bi kaç kullanan lara sordum 1 hafta önce lassada alma diyorlar ya pirelli ya petlas al diyolar bide 6 kat olanı değil 8 kat olanı alırsan daha uzun ömürlü olur düşüncesindeyim bizimkiler 6 katmış bizimkininde ön lastikler çatladı patladı
börek gibi yarılıyor yeminle :D hele çamurlu bırak lastikleri tamam :D

alim1903 link=topic=34879.msg296730#msg296730 date=1285154553' Alıntı:
godyear da yalan oldu sıfır traktörün lastiği bu kadar dandik olmamalı lastik derdinden kurtulmanın tek çaresi var demir paletli olcak :)
eğer ön lastiklerden biri bida patlarsa anında yaptırmadan yeni lastik lastik alıcam önlere.ne bu böle.6 kat lastik takmış.petlas olsaydıda 8 kay olsaydı keşke.

alim1903 link=topic=34879.msg296753#msg296753 date=1285157774' Alıntı:
o zaman alacaksın pirelli abi lastik tamiri yapan adamlara sorsan en iyi onlar bilir

pirelli de çamurlu bıraksanda lastiğin yanaklarında çatlaklar fazla oluşmuyo lastiğin dişleri bitiyo yanaklar hala sağlam duruyo zannımca kullandığı kauççukun kaliteli oldugundan (en azından bizim motorda öyle )