YÜKSEL TOHUMCULUK İşletme Gezisi...

Arkadaşlar Dün Akşam Yüksel Tohumculuğa Çeşitlerde Yaşadığım Bi Kaç Sorun İle İlgili E-Mail Atmıştım Sağolsunlar Bugün Öğle Vaktinde Teknik Ekipleri Geldi Ve Çözümleri Yerinde Ürettik Yarım Saat Öncede Firma Sahibi Aynı Zamanda Genel Müdürü Mehmet YÜKSEL Beni Bıraktığım İrtibat Numarasından Bizzat Aradı Çeşitlerdeki Sıkıntılar Hakkında Bizzat Bilgi Aldı Ve Gereken İlgiyi Alakayı Fazlasıyla Gösterdi...

Antalya ' ya Geldiğim Zaman Mutlaka İşletmeye Uğramamı Söyledi Bende Böyle Samimi Bi Yöneticiyi Bulmuşken Forumdan Bahsettim Traktör Fabrikalarına Yapılacak Gezilerden Dem Vurdum Böyle Bir Organizasyonun Onların Firmasında Olup Olamayacağını Sordum Bunun Hiçbir Sakıncasının Olmayacağını Hangi Tarihte İstersek Bizi Kabul Edeceklerini Organizasyonu Hazırlayıp Önceden Onlara Haber Vermemiz Koşuluyla Üzerlerine Ne Düşerse Yapacaklarını Belirtti...

Açıkçası İlk Defa Bir Şikayet Çerçevesinde Bizzat Firma Sahibi Tarafından Bana Geri Dönüş Yapıldı Buna Hem Şaşırdım Hem Sevindim

Evet Bu Organizasyon İçin Ne Düşünüyorsunuz? Hangi Tarihi İstersek Kabul Edecekler Şu An İçin İşletme Boşmuş Üretim Ve Islah Yok Yani Nisan Gibi Hıyar Mayıs Gibi Domates Islahı Başlıyormuş İstersek Şu zamanlarda Bile İşletme Gezisini Yaptırırız dedi.

Firmanın Web Sitesi: http://www.yukseltohum.com/

Ne Diyorsunuz Bu İşe?

Ynt: YÜKSEL TOHUMCULUK İşletme Gezisi...

ertac sahin link=topic=73507.msg858704#msg858704 date=1394041662' Alıntı:
bugday mancar mısır falan seyetseler akın ederdık de :D bagcıkla ıstısna kalıyon sıtede be kubı :D
:D

harbiden yaw site bizim bölgeye çok uğramamış burda söylediğim 'orası neresi' diyo ;D
buna mancar mısır diye bakmayacan yaw bu iş nasıl yapılıyor görmek maksadıyla bakıcan :) hm karpuz kavunda yapıyolar oda tarla sayılır )))

kubilay07 link=topic=73507.msg858708#msg858708 date=1394041834' Alıntı:
harbiden yaw site bizim bölgeye çok uğramamış burda söylediğim 'orası neresi' diyo ;D
buna mancar mısır diye bakmayacan yaw bu iş nasıl yapılıyor görmek maksadıyla bakıcan :) hm karpuz kavunda yapıyolar oda tarla sayılır )))
maksat muhabbet . ayarlanan tarıhte nakıt olursa dusunurum ;)

ertac sahin link=topic=73507.msg858719#msg858719 date=1394042255' Alıntı:
maksat muhabbet . ayarlanan tarıhte nakıt olursa dusunurum ;)

aynen bilader maksat muhabbet sen biletleri şey et gerisini şeyetme şeyederiz :)

ufukk link=topic=73507.msg858726#msg858726 date=1394042432' Alıntı:
Güzel bir organizasyon olur , sitede elbet bu konuda ilgili arkadaşlar vardır.

inşallah öyle olacak ufuk abi amacımız onlara ulaşmak :)

hacimmet link=topic=73507.msg858747#msg858747 date=1394043205' Alıntı:
Ne güzel şikayet karşısında firma ilgiyle geri dönmüş Gezi konusuda güzel bir organizasyon olur ama bizede tarım olarak yabancı.

aynen hacı mehmet abi şikayete bu kadar ivedikle ve ilgiyle cevap vereceklerini düşünmemiştim şaşırdım kaldım :) yabancılığı gidermek lazım abi :)