2015 yılı sıfır balya makinesi fiyatları ne durumda?

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve yavaş yavaş forumu inceliyorum.Üniversite öğrencisiyim aynı zamanda hayvancılıkla uğraşıyoruz ve seneye balya makinesi için hibeye başvuracağız şuan new holland ın sitesinde bc 5040 ' ın 53000 tl civarı bi fiyatının olduğunu gördüm onun haricinde 0 balya makinesi fiyatlarını bilmiyorum. Yeni alan veya bilgisi olan arkadaşlar sönmezler paksan elibollar çokcanlar türkay gallignani hisarlar veya tümosan balya makinelerinden güncel fiyatları bilen var mı? new holland a hibeli yazılsak 53000 tl den indirim şansımız olur mu? ve de profesyonel abilerimiz makine kendi işimizde ve de yarı yarıya piyasada çalışacak yonca ve sap yapacak tecrübelerinize dayanarak hangisini önerirdiniz?

Ynt: 2015 yılı sıfır balya makinesi fiyatları ne durumda?

aslan26 link=topic=83733.msg1000543#msg1000543 date=1431334413' Alıntı:
Artık hibe kalktı onun yerine faizsiz kredi geldi hibe yerine ona basvurup alabilirsiniz.
o bizim için çok kötü bir durum o zaman 2. el almak durumdayız büyük ihtimalle, seneye tekrar listeye almaları mümkün mü peki?

Ynt: 2015 yılı sıfır balya makinesi fiyatları ne durumda?

Bence o paralara balya makinasi almak cok mantiksiz olmasi gereken fiyat 35 en fazla kimse almazsa emin olun fiyatlar dusecektir sanayiciyi zengin etmenin bi anlami yok bunun yerine 10 tane dana alip kurbana beslemek cok daha mantikli