ÜNİVERSAL 533

arkadaşlar hepinize mrb aranıza yeni katılıyorum ve sizlerden üniversal 533 dt p 4x4 bahçe türü traktör hakkında bildiklerinizi yazmanızı istirham edecem. Bu ara 2004-2005-yada 2006 model bir tane almayı düşünüyorum ama bu traktörü hiç tanımıyorum fiyatları kullanımı ve nerde bulabileceğim konusundan sizlerden yardım talep ediyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Ynt: ÜNİVERSAL 533

bizim köyde ikitane 4x4 var 1 tanede tek çekeri var hız yok koşsam geçerim 3 lü 14 lü pullukla 70 lik 4 lü 12li pulluk koşuyor erkunta nefes aldırtmıyor çite mükemmel fakat arızaları fazla netteki fiyatları na göre değer iyi diyebilirim 14500 ile 20000 arası

533 dt bahçe ile 533 dt tarla nın alakası yok Bahçe dar jant ters takarak genişletilmiş bire geri ileri levyeden atılıyo şanzıman farklı defrensiyelde farklı 4 lü bağlıyolar ilk onu aldık bizim yamaç bir bahçe var orda dönme manevra iyi olmadı tarla tipi aldık. 2008 e kadar olanlar yağlı fren değil 2008 üstüne euro 2 motor diyorlar - 2006 tek çekeri 165 lik 212i yi köy meydanında 4 sefer bağladılar hepsinde sürükledi - pas dan dolayı dönmiyen sontaj vardı 165lik 212 çeviremedi hep istop etti 2008 533 ilk seferde yerinden söktü çalıştırdı - biz ilaçlama kulanıyoruz holsan 180 lik pompa 54c fan kapalı atabiliyo fanı açınca yığılıyo çeviremiyor 533 le fan açık atıyor O ilaçlamayı mf ler çok gazlı çeviriyor 65 hp üstü olacak tabiki . bizde 54 c ile 533 var 3 lü 16 pulluk var bu pulluğu çekişi bile farklı 54 c yi 16 ya aldık 2 sene olmadı 533 sıfır aldık 25 alacağımızda gezdik 35 sularıydı bu güctekiler bu çook ucuzdu tt55 alanlar aynı yıl gönderdi zararına TT55 hema 55 mf 255 lik bunlarla kıyaslamıyacaksın. 55 hp lik sema geldi inşallah bu yaz bağlarız. Dayı bunların bir serisi birde hantalı modeli var eğer önemli değilse hız hantalları daha çekişli bizim burda aynamarut değiştirende oldu 54 c tadında oldu ama rampa yukarı yığılıyo hantal hali daha gsel

dayı nettin 3060 lık pahalıdır yaw bide 67 hp miş geçenlerde 683 le bağlıyak dedik rakısına depu doldurmasına adam cesaret edemedi 533 e göz kesti onuda deneris :D bildiğiniz gibi MF ciler 10 beygir fark olmasa bağlamazlar

• Beğen
Tepkiler: hakykabus

dayı nettin 3060 lık pahalıdır yaw bide 67 hp miş geçenlerde 683 le bağlıyak dedik rakısına depu doldurmasına adam cesaret edemedi 533 e göz kesti onuda deneris :D bildiğiniz gibi MF ciler 10 beygir fark olmasa bağlamazlar
aynen öyle çok doğru bir yorum mf ciler kendi beygirindeki deil daha küçük beygirli traktörlerle kıyaslama yapıp ha şöle ha böyle diyorlar 7 yıldır ünüversal kullanmasam burdaki ünüversal kötü alınmaz yorumlarına kanıcam fiyatına göre en baba traktör bunu artık yavaş yavaş herkes farketti her kaldığı yerden mf çekmekten ben bıktım bu mf ciler bıkmadı hala en iyisi şöle böle diye yakıt düşmanı nerdeyse grader gibi yakıt yapan traktörü türkiyeye iyi güzel pazarladılar mazot dayanmıyor anasını satim fiyatları bile etkilendi bu mf ciler yuzunden
üni ünüversal daha küçük beygirle aynı işi yapıp yarısı kadar yakıt yakıyor yine yaranamıyor sürekli arıza veriyor diyenler neresi arıza veriyor bi söyleyin bende kronik bi yerini göremedim merak ediyorum traktörü oldukça iyi tanıyorum kronik bir sıkıntısı yok makinanın kullanmasını bilirsende en az mf kadar dayanıklı
adam motora su koymuyor motor yakıyor yok üniversal olduğu için motor yandı
mf olsa su koymadığı için motor yandı
adam antfriz koymuyor koymuyor sonra bi koyyor conta deliniyor ünüversal kötü oluyor az biraz mantık
zaten bu söylediklerimde haklı olmasam ünüversal son dönemlerde 60 bin tl leri gördü ve geçecek değeri anlaşıldıkça

• Komik
Tepkiler: FatihÖZHAN

aynen öyle çok doğru bir yorum mf ciler kendi beygirindeki deil daha küçük beygirli traktörlerle kıyaslama yapıp ha şöle ha böyle diyorlar 7 yıldır ünüversal kullanmasam burdaki ünüversal kötü alınmaz yorumlarına kanıcam fiyatına göre en baba traktör bunu artık yavaş yavaş herkes farketti her kaldığı yerden mf çekmekten ben bıktım bu mf ciler bıkmadı hala en iyisi şöle böle diye yakıt düşmanı nerdeyse grader gibi yakıt yapan traktörü türkiyeye iyi güzel pazarladılar mazot dayanmıyor anasını satim fiyatları bile etkilendi bu mf ciler yuzunden
üni ünüversal daha küçük beygirle aynı işi yapıp yarısı kadar yakıt yakıyor yine yaranamıyor sürekli arıza veriyor diyenler neresi arıza veriyor bi söyleyin bende kronik bi yerini göremedim merak ediyorum traktörü oldukça iyi tanıyorum kronik bir sıkıntısı yok makinanın kullanmasını bilirsende en az mf kadar dayanıklı
adam antfriz koymuyor koymuyor sonra bi koyyor conta deliniyor ünüversal kötü oluyor az biraz mantık
zaten bu söylediklerimde haklı olmasam ünüversal son dönemlerde 60 bin tl leri gördü ve geçecek değeri anlaşıldıkça
Ünifırt fanatiği bey hoş geldinizde
MF de mazot düşmanı değildir
10 beygir düşmeniz de yalnış bence
Bizimde vardı 643 arka kepçe ile toprak yuklerken ikiye bölündü kalite MF ye göre noksan
Parasına göre baba traktör bu da doğru iş görür

Son düzenleme:
SİZ SİZİN TRAKTÖR HANGİ SERİ(MODEL) ACABA SORABİLİR MİYİM