HATTAT TA SORUNMU VAR?

Arkadaslar sahibinden.com adli sitedeki ilanlara gore Yozgat Sarikaya bayii yarisi pesin diger yarisi faizsiz ilk odeme 2014-15-16-17 dort taksitle traktor satiyor yalniz yozgatli ciftcilere yazmis. Hattat la ilgili bilinmeyen bir durum mu var ustelik makinalar 2013 sifir
Mesela A110 85 bin 40 pesin her yil 10 bin ticari acidan gayet hesapli

Ynt: HATTAT TA SORUNMU VAR?

sorun milleti artık kandıramamada ben 2011 a70 4*4 12*12 levyelisinden aldım altı ay kullanamadım hemen sattım kurtuldum abi daha üc ayda dort cekerin aks kardanlarını deyiştiler niye deyiştiniz diyorum ya fabrika deyiştireceksiniz dedi deyişecegiz dedi hepsi hatalıymıs servis soktu on takımı gercekten de dişlilerde acayıp bi aşınma olmustu bide benım sorunum traktorde cok bogulma vardı hızlı vıyeslerde normalde 4 vites ama yolda 10 ton pancarla 3 le 4 yok motor cekmıyordu altı ayın içinde sattım ama bi valtra ureticisi olan hattat hema holding nasıl olduda bu kadar duzensiz bi traktor yapabilirler anlayamadım valla bende avrupa a85 var kulagına kursun 6 yıldır hic sorun cıkartmadı anlasılan millet artık hattata sıcak bakmıyor olsa gerek tabıkı bu benım kullanıcı yorumum

resat bidav link=topic=63254.msg709998#msg709998 date=1361975056' Alıntı:
sorun milleti artık kandıramamada ben 2011 a70 4*4 12*12 levyelisinden aldım altı ay kullanamadım hemen sattım kurtuldum abi daha üc ayda dort cekerin aks kardanlarını deyiştiler niye deyiştiniz diyorum ya fabrika deyiştireceksiniz dedi deyişecegiz dedi hepsi hatalıymıs servis soktu on takımı gercekten de dişlilerde acayıp bi aşınma olmustu bide benım sorunum traktorde cok bogulma vardı hızlı vıyeslerde normalde 4 vites ama yolda 10 ton pancarla 3 le 4 yok motor cekmıyordu altı ayın içinde sattım ama bi valtra ureticisi olan hattat hema holding nasıl olduda bu kadar duzensiz bi traktor yapabilirler anlayamadım valla bende avrupa a85 var kulagına kursun 6 yıldır hic sorun cıkartmadı anlasılan millet artık hattata sıcak bakmıyor olsa gerek tabıkı bu benım kullanıcı yorumum
bende 2011 hattat a70 4x4 kullanıcısıyım 580 satte tık ses yok ön aksıda aynı şekilde 4 viteste boguluyor diyorsun aynı sorun bendede var 10ton yükle tabiki yemez 68hp 40km/h 85hp valtrayla kıyaslama sen ön aksına kusur var diyorsun valtra ile ön aksı aynı ve yeni cıkan tümosanların ön aksıda hema üretimi sorun olsa hepsinde olur

bizim köye 20 tane hattatı bir adam bir defada aldı, hattatın ortaklarından adam . ama kullanan şoförler hepsi aynı şeyi söylüyor .
çekiş düşükmüş, yaramaz diyolar. memnun değilller. başka köyden tanıdıklar aldı onlar da hiç memnun değil

2012 12. AYDA A 55 ÇİFTÇEKERİNİ ALDIM 110 VE 160. SAATLERDE ÖN AKİS KEÇELERİ YAĞ KAÇIRDI ŞU AN 280 SAATTE 1 DEFA DEBRİYAJ HALATI DEĞİŞTİM YİNE DEĞİŞMESİ LAZIM ORTALAMA 140 SAATTE BİR DEBRİYAJ HALATI İSTİYOR MEMNUN DEĞİLİM

Arkadaşlar merhaba,

Yorumlarınızı okuyorum . Fakat bazı yorumlar gerçekle ilgili değil ne yazıkki yanlış bilgi kirliliği var. Hattat Ortak yok tek kişinin sahibi olduğu bir tesis.

Hattat ve Valtra aynı banda üretiliyor. Hattat traktör yurtdışında ödül alan tek yerli markadır traktörle ilgili her türlü sorunuza fabrika yetkilisi olarak ilk ağızdan cevap alabilirsiniz.
bayiler kendiliğinden bu tarz kampanyalar yapmaktadırlar. Vade kolaylıkları sağlamkatadırlar.

fatihbuyukyahsi link=topic=63254.msg750689#msg750689 date=1370512587' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,

Yorumlarınızı okuyorum . Fakat bazı yorumlar gerçekle ilgili değil ne yazıkki yanlış bilgi kirliliği var. Hattat Ortak yok tek kişinin sahibi olduğu bir tesis.

Hattat ve Valtra aynı banda üretiliyor. Hattat traktör yurtdışında ödül alan tek yerli markadır traktörle ilgili her türlü sorunuza fabrika yetkilisi olarak ilk ağızdan cevap alabilirsiniz.
bayiler kendiliğinden bu tarz kampanyalar yapmaktadırlar. Vade kolaylıkları sağlamkatadırlar.

tumosanın on dıfrensıyelıde hattat mı uretıyor..?