75/56

merhaba arkadaslar siteyi bugun gordum guzel bir site emegi gecenlere tesekkur ederim . ok-*-sben araniza yeni katildim benim traktorum yeni aldim 1 ay falan oldu 75/56 .kendi traktorum hakkinda biraz bahsetmek istiyorum.oncelikle sunu soylemek gerekirse 1-cok agir traktor 2-yere cok yakin yuku cok guzel cekmesi icin 3-yakiti az emsallerine gore 4-uzun traktor fazla ziplamiyor.yani orta cifci traktoru derim.daha once 70/56 var idi ;ama inanin bu traktorle eski traktorum arasinda cok fark var sanki 80/66 suruyom gibi .

Ynt: 75/56

ali_durmuş link=topic=58865.msg633950#msg633950 date=1348649369' Alıntı:
Aramıza hoş geldiniz.
traktörünüz hayırlı uğurlu olsun. traktörünüzün en kötü yanı yere yakın olması diğer yönden göze batan bşey yok diye biliyoruim.bizim buralarda arazi ve yollar rampa yere yakin traktor secmemin nedeni rapa asagi inisinin guzel olmasi ve devrilme orani az yere yakin oldugundan 70/56 eski traktorumden cok dertliydim bu konularda

ibrahim 75/56 link=topic=58865.msg633955#msg633955 date=1348649691' Alıntı:
Aramıza hoş geldiniz.
traktörünüz hayırlı uğurlu olsun. traktörünüzün en kötü yanı yere yakın olması diğer yönden göze batan bşey yok diye biliyoruim.bizim buralarda arazi ve yollar rampa yere yakin traktor secmemin nedeni rapa asagi inisinin guzel olmasi ve devrilme orani az yere yakin oldugundan 70/56 eski traktorumden cok dertliydim bu konularda.
doğrdur ben bizim bura için yorum yaptım. bizim burda sebze işi yapan köylerde yere yakın traktörler çamurda kullanımında alt kısımdan zarar görüyor. ama size göre yere yakın traktör daha iyiyse sorun yok. :)

Aramıza hosgeldınız. Çevrenizdekı traktörlerle biraz kıyaslayabılırmısınız ? Hangısınden az yakıyo hangısınden çok çekiyo performanslarını biraz anlatırsan forumca memnun oluruz.

hayırlı olsun bu günde arkadaşla 75 56 hakkında konuşmuştuk ondada 7056 var param olsa bunu satar 75 56 alırım diyordu bencede güzel traktör 75 56 lar..iyi çalışmalar

Arkadaslar cok pratik donme mesafesi ve direksiyonu cok kullanisli;vitesleri agir devirli guclu bogulma olayi cok az;satan bayi bize sunu soyledi new hollantin en saglam modellerinde bir tanesi dedi.bu traktoru bayi in soylemesi fabrika 750fiat serisinin yeni modeli dedi ! Onun icin uzun ve yere yakiis !su anda pulluk kosmadim ,ama kazayaginda 2 vites cok guzel cekiyor!zaten akrabamizda aynisi var idi ondan gorerek aldim harmanda cekisini gordum benim cikamadigim 70/56yiyla ayni yerden o cok seri cikti hem turbo var hem intercol ! Alacak arkadaslara kesinlikle tavsiye ederim tum arkadaslara