..::nimet 70 t yeni kasa ::..

Ynt: ..::nimet 70 t yeni kasa ::..

ranger link=topic=25320.msg207782#msg207782 date=1251205266' Alıntı:
Güzel video pulluğu daha nasıl batırsın gayet iyi gidiyor

öncelikle yorumun için teşekkürler bizim burada 2 li 16-18 no pullukla derin sürüm yaptığımız için göz aylışkanlığı bana biraz az geldi sizin orada nasıldır bilemem

Valla ne yalan söyliyeyim..Eğer böyle giderse 2 günlük Nadas işi..göz açıp kapayıncaya kadar geçer..tabiki pulluk dayanırsa..seri gidiyor..teşekkürler paylaşıma..

nailyetek link=topic=25320.msg207969#msg207969 date=1251241225' Alıntı:
Valla ne yalan söyliyeyim..Eğer böyle giderse 2 günlük Nadas işi..göz açıp kapayıncaya kadar geçer..tabiki pulluk dayanırsa..seri gidiyor..teşekkürler paylaşıma..
naıl_59 link=topic=25320.msg207949#msg207949 date=1251235960' Alıntı:
güzel paylasım erkunt yavas yavas piyasaya yayılmaya başladı yeni yüzüyle
biz böyle sürsek kışın yerleri zor karıstırırız

yorumlar için teşekkürler

enter link=topic=25320.msg207884#msg207884 date=1251227134' Alıntı:
öncelikle yorumun için teşekkürler bizim burada 2 li 16-18 no pullukla derin sürüm yaptığımız için göz aylışkanlığı bana biraz az geldi sizin orada nasıldır bilemem
Sizin pulluk ölçüleri büyük olduğundan sana pulluk batmıyo gibi gelmiş olabilir.Bu videoda pulluk batması bence normal sayılır ama traktör hızlı gitsin diye biraz yukardan götürüyor olabilir.Sonuçta tanıtım videosu olacak o kadar.

ranger link=topic=25320.msg208057#msg208057 date=1251282632' Alıntı:
Sizin pulluk ölçüleri büyük olduğundan sana pulluk batmıyo gibi gelmiş olabilir.Bu videoda pulluk batması bence normal sayılır ama traktör hızlı gitsin diye biraz yukardan götürüyor olabilir.Sonuçta tanıtım videosu olacak o kadar.
yani benimki göz alışkanlığı sanırım

ENTER aldıramadın gitti babana birtane erkunt be kardeşim
geçen cumartesi uzunköprü sanaisinde idim sizin dükkanın önünden geçtim ama karıştırdım mı ne kimse yoktu birdaha adresi versene
kendine iyibak

yanlız adam link=topic=25320.msg208107#msg208107 date=1251291786' Alıntı:
ENTER aldıramadın gitti babana birtane erkunt be kardeşim
geçen cumartesi uzunköprü sanaisinde idim sizin dükkanın önünden geçtim ama karıştırdım mı ne kimse yoktu birdaha adresi versene
kendine iyibak

valla be abi bi erkunt aldıramadık ama bu gidişlede zor be abi şimdi dedemin mirası paylaşılacak babamlar 7 kardeş babama en fazla 10 dölüm yer düşecek yani abi enter bile fazla gelecek he abi bide ben işi bıraktım ama kendi isteğimle değil zorunluluktan malum yaz işleri çıktı o bir aylık bi meseleydi ama seneye tekrar gitmeyi düşünüyorum çok hoşuma gitti ustalık

sende kendine iyi bak abi

saygılarımla

bu ne yapmış ya yolda mı gidiyor bu motor bunun çiftinin üzerine ızgara çekmekte istemez direk gireceksin tırmıkla çok güzel 6 ay daha sabredemedik yeni kaportalar çok güzelmiş.

gusel aslında okdar usratlı gidemez herk yaparken. ılk suruste makına asagi dogru bayagi guzel brawo awantajını kullanıyor, ama sonra yukariya gecınce rampa war we eleman hıdroligi kaldirior hafıften, buda cok normaL :)) sanırım L 2 ile suruyor 4 lü 12 aLpler olsa gerek ..