2010 çrlu tarım fuarı ve edirne uzunköprü,ipsaladan görüntüler

Ynt: 2010 çrlu tarım fuarı ve edirne uzunköprü,ipsaladan görüntüler

Paylaşım için teşekkürler...Eline sağlık Ayhan abi....dubacı tarıma şöför neyin lazım mı bi sorsana abi :D paso 150hp traktörler...Burayada yeni bi T7030geldi...+rep

Ağır abi link=topic=33507.msg287018#msg287018 date=1280503076' Alıntı:
Paylaşım için tşk ayhan abi sıcakta ne işin var oralarda yaw ))) yediğin içtiğin senın olsun ne aldın :D
sağl hasan gezi beleşti :)ilçe tarım bize baktı valla..çeltik ekilen yerlere gittik,büyük çiftlikler var,bu ftları rdan çektim
nforcer link=topic=33507.msg287023#msg287023 date=1280504177' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler...Eline sağlık Ayhan abi....dubacı tarıma şöför neyin lazım mı bi sorsana abi :D paso 150hp traktörler...Burayada yeni bi T7030geldi...+rep
ismail,adamlarda arazi var,3000-4000 dk dan bahsediyrlar keza ekipmanlarda çk ve büyük tşkr...
Mustaf-a link=topic=33507.msg287026#msg287026 date=1280506070' Alıntı:
Eline sağlık Ayhan abi. Çok kalite fotolar. +
teşekkürler mustafa ,dğan beyi göremedim,erkanı göremedim,sadece (mr teneke) nick genç arkadaşla görüştük,iyi çcuk kendisinede burdan tşkr ederim

Güzel paylaşım Ayhan abi. Görüşmek kısmet olmadı malesef. Daha önceden geleceğinizi filan bilseydim. Daha iyi bir organizasyonda yapardık. Sizinle görüşmeye gelirken standlarda tanıdık çok olunca uğramadım geçemedim. Her gören çağırınca mecbur biraz uğradık. Daha sonra Mert ile diğer fuarda görüştük. Kısmetse başka bir fuarda inşallah görüşürüz...

Bu arada İpsala ve Uzunköprü gezinizde güzelmiş. Bende İpsala ' ya 3-4 sefer gittim. Gerçekten çok büyük ekipmanlar, traktörler ve biçerdöverler kullanıyorlar. Sanki başka bir ülkeye gelmişsiniz gibi oluyorsunuz. Fuarda da duyduğuma göre İpsala ' ya bir adet LEXION 570 satılmış. Türkiye ' deki en büyük CLAAS biçerdöver oraya gelecek. Hemde rotorlu bir makina. Artık siz anlayın neler kullanıyorlar....:D

alipasalierkan link=topic=33507.msg287098#msg287098 date=1280583990' Alıntı:
Güzel paylaşım Ayhan abi. Görüşmek kısmet olmadı malesef. Daha önceden geleceğinizi filan bilseydim. Daha iyi bir organizasyonda yapardık. Sizinle görüşmeye gelirken standlarda tanıdık çok olunca uğramadım geçemedim. Her gören çağırınca mecbur biraz uğradık. Daha sonra Mert ile diğer fuarda görüştük. Kısmetse başka bir fuarda inşallah görüşürüz...

Bu arada İpsala ve Uzunköprü gezinizde güzelmiş. Bende İpsala ' ya 3-4 sefer gittim. Gerçekten çok büyük ekipmanlar, traktörler ve biçerdöverler kullanıyorlar. Sanki başka bir ülkeye gelmişsiniz gibi oluyorsunuz. Fuarda da duyduğuma göre İpsala ' ya bir adet LEXION 570 satılmış. Türkiye ' deki en büyük CLAAS biçerdöver oraya gelecek. Hemde rotorlu bir makina. Artık siz anlayın neler kullanıyorlar....:D
erkan gerçekten tanışma fırsatımız 0lmadığı için biraz üzüldüm
bidaki sefere,mert aradı daha önce görmemiştim merti
baktım telef0nla knuşuy0rduk karşımda sevimli bir delikanlı duruy0rdu görüştük
babası ve dedesiylede görüştük dğanıda göremedim.ya biz fuarın iki yerde lduğunu bilmiy0rduk
s0nradan dediler bitane daha 0lduğunu...ipsaladaki çiftçiler herşeyi aşmışlar 0nların bileği bükülmez
,arazileri geniş...yinede teşekkürler,sizin 0raların insanı daha samimi ve cana yakın ilgilenenlerin hepsine teşekkür ederim

Paylaşım için teşekkürler Abi.. Ramazan öncesi iyi moral depolamışsın,, darısı başımıza.:(

paylaşım için teşekkürler abi ilk foto uzunköprüden mi serhat yazan abi buralarda meriç ve ipsala ovasında çok arazi var büyük bölümüde çeltik arazisi babamın çalıştığı maden şirketininde arazileri var akıllara zarar

çok güzel fotolar olmuş abi o römork çok hoşuma gitti bolon teker olan emeğine sağlık