same argon3 80

selam arkadaşlar.. 2.motor olarak same argon3 80 düşünüyoruz 4 silindir olması ve hafif kilolu bir traktör olması sebebiyle olumlu baktıgım bir makine. case jx75 ile arasında kaldım fakat yakıt olarak samenin cok daha az yakıcagı kanısındayım .. kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum yakıt güc serilik vs.. cçr-*-s ok-*-s

Ynt: same argon3 80

case ' nin yakıtından korktum jx 75c serisini aldım.C serisini 1 aydır kullanıyorum.argon 80 ' de 75 beygir buda yani jx 75 c de nominal beygiri 75.Şu an tam yakıt konsunda bişeyler paylaşamıcam.Ama yolda same ' nin %5 - %7 arası daha az yakıcagını tahmın edıyorum ama takım calısmasında agır ıslerde ıveconun Avrupa motoru sıfır duman kalıtesını bellı edıyor ve affedersınız kopek gıbı cekıyor dıyebılırm.Tarlada takımları aynı koşulduğunda casenın bu serıde sameye gore daha iyi iş çıkaracağından daha az yakıcagını düşünüyorum tabe ki benım fıkrım arkadaşları.İlerde daha ayrıntılı bılgılerı sızınle paylaşırım.

samecionur17 link=topic=72569.msg876894#msg876894 date=1396895516' Alıntı:
case ' nin yakıtından korktum jx 75c serisini aldım.C serisini 1 aydır kullanıyorum.argon 80 ' de 75 beygir buda yani jx 75 c de nominal beygiri 75.Şu an tam yakıt konsunda bişeyler paylaşamıcam.Ama yolda same ' nin %5 - %7 arası daha az yakıcagını tahmın edıyorum ama takım calısmasında agır ıslerde ıveconun Avrupa motoru sıfır duman kalıtesını bellı edıyor ve affedersınız kopek gıbı cekıyor dıyebılırm.Tarlada takımları aynı koşulduğunda casenın bu serıde sameye gore daha iyi iş çıkaracağından daha az yakıcagını düşünüyorum tabe ki benım fıkrım arkadaşları.İlerde daha ayrıntılı bılgılerı sızınle paylaşırım.
memnunsun demi 75 c den?

Valla doğruyu söylemek gerekırse kullanımı cok rahat ve kuduz gibi maşallah cekısıde ıyı su an memnunum.Yalnız Avrupa motora bındık bız çocukluğumuzdan berı tabıkı onların malzeme kalıtesını bulamıyorsun ama bu paralara alıncak en ıdeal motor dıyebılırm. ;)

• Beğen
Tepkiler: bababaytar

Öncelikle Ağzı olan konuluyor bu Post altında sırayla traktörleri
Same rubin 160
Same explorer 105
Same argon 3 80
Argon 3 80 i aldığım da burdaki case 90 lık bana Kafa tuttu Takıştıralım diye Asfalt zemin de Taktık 27 metre case yi arkamda sürüdükden sonra 7 kişi bir sezon da same aldı Rubin 160 ın üzerine de civarda traktör yok Same al kardeşim İyiki almılım dersin

• Beğen
Tepkiler: mekanik10