bauernhof simulator hakkında

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım

:Sarkadaşlar baernhof simulator bir çiftçilik simulatoru bunu herkes biliyor fakat resimler yada görüntüleri çok sınırlı koyuluyor sitelere bu sitedede diğer sitelerdede sürekli aynı resimler var tamam ilk resimlerde hayvanlar ve ortada gezinen hayvanlarla ilgilenen vb işler yapan bir karakterimiz var diğer resimlere geçtiğimizde ise arkdaşlar biçer döver resimler flan var ya aynı aletler diğer çiftçilik simulatorlerindede var
yani şunu söylemek istiyorum linkleri koyan arkdaşlar bu oyunların birbirinden ayırt edici yanlarını siteye koysanız yada bu konuda biraz daha detaylı bilgi verseniz yani bu oyun jhon deere gibi strateji tarzı mı yoksa LS gibi araçların yönlendirmesi bizemi ait
arkadaşlar biliyorum biraz sitemkar davrandım ama internetim kotalı olduğu için biraz daha dikkatli olmak gerekiyor ve yalan yanlış indirilen oyunlar bize zarar veriyor
benim ricam ve diğer arkadaşlarda eminim benim gibi düşüneceklerdir yada en azından düşünenler vardır.
oyunun linklerini verirken lütfen detaylı bir açıklama ve diğer oyunlardan ayırt ede-ilecek nitelikte fotoğraflar yerleştirelim
yazı biraz uzun oldu ama buraya kadar okuyan ve bunları dikkate alan arkadaşlara teşekkür ediyorum. ;)