Bizim tosun ve dev gaz ayağı..

Ynt: Bizim tosun ve dev gaz ayağı..

murat_saribas link=topic=40475.msg357714#msg357714 date=1299860456' Alıntı:
35 liğin arkasına takınca mı önü kalktı traktörün. görmüş olduğumuz kazayağını 54 c de takar td 55 de erkuntların hepside takar
Çok komiksin, o traktörün önünde kafadan 500 kg. ağırlık var. o 54c kaldırsın gelsin bide beni kaldırsın.

ceksparow-1986 link=topic=40475.msg357742#msg357742 date=1299862609' Alıntı:
bence sende çok komiksin bi senin traktörünmü çeker
sen o toprağın ne kadar sert olduğunu biliyomusun ................... orası çiçeklikeller arasında bir tarlaya benziyor orada bir tarla sürülürken kaç kere motor pulluk bıçağı kırar .......................ayrıca sendeki makinayı bize hiç övme biz sendeki makinanın ürettiği grubun makinalarını çok iyi biliyoruz çok değil 3-4 sene sonra td 85 senin traktöründen iki tane alır adam çekmiş videosunu koymuş sende çek sende koy benim ki çekti seninki çekemez mi demiş ..............ayrıca 54c konusuna gelince Yasin bey 54c 2200 kg kaldırır ne olursa olsun 54 c o tırmığı kaldırır çekermi dersen çekemez .......................................... [size=10pt]yorum yaparken paylaşan vatandaşın ilk notunu bir okuyun [/size] .....

vaybe 500 kg ağırlık varmış traktörün önünde traktör zaten 3000 kg millet bişey atıyor tut tutabilirsen

arkadaşlar kusura bakmayın ama atmanında bi sınırı var

pulluk bıçağı kırılan tarlada bu kadar seri gidilmez çekmesine gelelim ben çeker çekmez polemiğine girmiyorum biri geldi kazayağını taktı traktörün önü kalktı demesine cevap verdim

murat_saribas link=topic=40475.msg357814#msg357814 date=1299865479' Alıntı:
vaybe 500 kg ağırlık varmış traktörün önünde traktör zaten 3000 kg millet bişey atıyor tut tutabilirsen

arkadaşlar kusura bakmayın ama atmanında bi sınırı var

pulluk bıçağı kırılan tarlada bu kadar seri gidilmez çekmesine gelelim ben çeker çekmez polemiğine girmiyorum biri geldi kazayağını taktı traktörün önü kalktı demesine cevap verdim
hocam siz ön ağırnık mesnedi az olan bi traktöre ağır bi ekipman taktığınız zaman hidrolik güçlü ise kaldırıp denge moment olayından önü kalkması normal değilmi ben adamın sürdüğü yeri bildiğim için söylüyorum biz köylerde bulgur çekeriz ki bu vatandaş ta bizim müşterimiz değil bizim köyden başka bir vatandaşın müşterisidir ki onun yapmış olduğu yanlış yorumada diyecek sözümüz oldu ................. sen Erkunt u çekeli 1 ay oldu inşallah senelerce kulanırsın 70-56 yı 13 sene kullandınız anlaşılan hala dökülmedi bakalım buda öyle olacakmı ....................................................

mustafagursacli link=topic=40475.msg357821#msg357821 date=1299865745' Alıntı:
hocam siz ön ağırnık mesnedi az olan bi traktöre ağır bi ekipman taktığınız zaman hidrolik güçlü ise kaldırıp denge moment olayından önü kalkması normal değilmi ben adamın sürdüğü yeri bildiğim için söylüyorum biz köylerde bulgur çekeriz ki bu vatandaş ta bizim müşterimiz değil bizim köyden başka bir vatandaşın müşterisidir ki onun yapmış olduğu yanlış yorumada diyecek sözümüz oldu ................. sen Erkunt u çekeli 1 ay oldu inşallah senelerce kulanırsın 70-56 yı 13 sene kullandınız anlaşılan hala dökülmedi bakalım buda öyle olacakmı ....................................................

büyük bi polemiğe imza atacaksınız ben bu konuyu almayayım saolun size kolay gelsin SİZİN TOSUN VE DEV GİBİ OLAN GAZ AYAĞI NIZ İLE

murat_saribas link=topic=40475.msg357823#msg357823 date=1299865950' Alıntı:
büyük bi polemiğe imza atacaksınız ben bu konuyu almayayım saolun size kolay gelsin SİZİN TOSUN VE DEV GİBİ OLAN GAZ AYAĞI NIZ İLE
sıkıntı da oda ya makina benim değil ben vatandaşın tarlasından bahsettim 54c ye yaptığı yorumu eleştirdim ki ben tarafsız ve objektif yorum yaparım isterseniz kendi makinalarınıza yaptığım yorumları bir okuyun ..........................

DqN 58 link=topic=40475.msg357825#msg357825 date=1299866067' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler kazayağı hafif olduğu için seri gidiyor ancak önünün kalkmasındaki neden arkadaki merdanelerin ağırlığıdır
bunun önü değilmiş kalkan başka bir traktör kaldırırken önü kalkmış oda muhtemelen ön ağırlık mesnedi azdır hidrolik güçlüdür kaldırmıştır ağır ekipmanı denge moment oluşmamıştır önü kalkmıştır