Pancar Makinası satın alacağım

Yeni pancar makinası alacam bizim köye geçen sene Dündar Makinadan 7 tane geldi herkes mükemmel diyor, büyük traktör falan istiyormuş falan diye duydum ama millet alakası yok diyor o zorlama ilk modellerde olmuş ondada pompa sorunu varmış gidermişler hele geçen seneki makinelerini çok düzeltmişler aklımdan Dündar geçiyor ne dersiniz?

pancar makinası

SLM ARKADAŞLAR BU SEZON İÇİN MAKİNA ALICAM VE DESTEĞİM ÇIKTI ÇEVREMDE DUYDUĞUM DÜNDAR MAKİNA NIN YENİ ÇIKARDIĞI MODELLER ÇOK İYİ DİYORLAR ONDAN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM NE DERSİNİZ?

Ynt: pancar makinası

kardeş onlarında görünümü hiç hoşuma gitmiyor ve çok arıza yapıyormuş. Burada geçcen sene kullananlardan öğrendiğim adamlar bir kere ayarlamışlar makineyi bir daha da arıza yapmamış

Ynt: Pancar Makinası satın alacağım

arkadaş sanırım konyalısın bende konyalıyım üretimi konyada olan harmak marka tek sıra traktör bağlantılı sıra gözlü pancarr sköküm makinesini tavsiye ederim benim yakınım aldım geçen yıl ben ona oparatörlük yaptım hem kendi pancarımı hem onun kini söktük tam kapasite günde 12 dönümü geçiyo tık demiyo inşallah kafana göre
iyi birşey alırsın yada almışındır

Ynt: Pancar Makinası satın alacağım

bence her makına dıgerınden kopya yapıyor
barış kullandım barısın sokum sıstemı tyamamen farklı soldan bıcak boksor dedıklerı hareketlı bıcak bırde yıldıza vermeden oncekı lastık tekerler pancar orda yıldıza sonra banta gewcıyor fırede cok cok avantaj saglıyor
harmak ta m hıdrolık makınayla pıyasayı baya bı salladı ama saglam makına gercekten altınors ve olcer (polatlı yapımı)eskı rıtımlerını yıtırdıler bence su anda sensorlu oynar bıcaklı makınalar gozde oldu barıs harıka sokum yapıyordu bende vardı ama arıza cok oldugu ıcın yılgınlık geldı sattım
su anda sonmez collıns aldım ıkıncı el onunda kendıne gore ozellıgı cok mesela bu yıl konyada kaplama tohumlar ekıldı pancar baya bı yuze vurdu yarın makına sokumunde fırcalar supurup atacak ısın yoksa topşa onları elle
sonmezdekı sıstem kanımca onu kesecek sokum takımının onunu bır tane metal teker koyumus pancar fırcaya gırmeden bastırıyor