süper biofer

Ynt: süper biofer

Telefon vermeniz güzel olmuş. Fakat BİOFER in açıklamalarını, detaylarını, biz çifçilerden götürülerini ve getirilerini yazarsanız, nasıl kullanılacağını yazarsanız, bunları okuyan, bilgi sahibi olan çifçilerimizden kimin ilgisini çekerse ve o ararsa sizin için çok iyi olur. Böylelikle hem sizin paranız boşa gitmez hem vaktiniz boşa gitmez.

süper biofer 250cc 100lt suya karıştırılır sırt pompası ile yapraklar ıslanacak şekilde bu işlem 15 gün arayla 3 kez tekrarlanır 250gr süper biofer 10 tl.sonuçlarını artık kullananlar yazsın ben susuyorum..telefonlarımızı 24 saat tarımsal hizmet vermekteyiz çağrıda atabilirsiniz muhakak size dönülücektir..

Peki yapacağımız işlemler bitkinin hangi evresinde yapılmalı. Tüm bunları detaylı olarak yazarsak eğer size geri dönüş daha sağlıklı şekilde olacaktır. İllaki arasınlar diyorsanız sizin bileceğiniz bir iş. İlginiz için teşekkürler

sayın çifçi arkadaşlarım. Süper bioferin neden ve nasıl hayatımıza girdi kısaca size anlatacayım.Bizim firmamız türkiyede ilk ihracatı başlatan bir firmaydı biz başta uçakla kiraz gönderdik kasalarla tabi parası dönmedi sonra gittik yurtdışında ekiplerimizi kurduk başladık ihracata sonraları günde 15 20 tıra çıktık gelin görünki son 4,5 sene önce tırlarımız kalıntı yüzünden imha edilmeye başlandı bu olay bizi ekolojik tarımda arayışlara itti 4 profösörün buluşu olan süper bioferi keşfettik 7 yıl denenmiş analizler de inanılmaz sonuçlar çıktı birde bunun üstüne verim 0\30 artış ve raf ömrünün uzatması birde kaliteli verim biz bu sonuçları görünce ihracatı durduk böyle muteşem bir ürünün türkiyeye yayılması için heyacan için de yola koyulduk kullanan çifçilerin mutluluğu memnuniyeti bize böyle konuşma cesaretini verdi. Bizler aslında manende çok huzurluyuz biz insanların tekrar sağlıklı yiyeceklere yani dedelerinin zamanında yedikleri meyva ve sebzeleri süper bioferle geçmişten günümüze taşıdık.inanın tüm samimiyetimle söylüyorum süper bioferle yetişmiş meyva veya sebzenin pazarında hiç sorun yaşamıycaksınız kaliteli ve kalıntısız ürün alıcısını çabuk buluyor ve birde çifçi kullandımı süper bioferi bırakamıyor bi tür bağımlılık yapıyor.süper biofer ve kardeşleri 20 çeşidi geçtik her yetişen ürün için bitkinin ihtiyacı olan her türlü ürünümüz var..0533 342 02 91 çekinmeyin çağrı yapın size dönülücektir..saygılarımla

O zaman bu ürün bir mucize bin yılın buluşu diyebiliriz.Verim artıyor aroma güzelleşiyor kalıntı sorunu kökten hallaluyor. Ama anlamadığım bişey var. Bİn yılın buluşu bu ürünü zirai ilaç ve gübre bayilerinde bulmak neredeyse imkansız. ben şahsen ereğlideki bütün bayilere sordum yok. nedeni ne olabilir cevabınızı bekliyorum.

kusura bakmayın ama gidin her ilaç bayiinin böyle süper ötesi formüllü ürünleri var ballandıra ballandıra anlatıyorlar çünkü çok kar ediyorlar bu tür ürünlerden ,diğer ilaçlarda rekabet yüzünden fazla açılamıyorlar vatandaş nerde ucuzsa ordan alıyor ama bu tür ürünleri sadece 1 bayii satar ,başka bayide başka bir süper formullü bitki besleme ürünü satar, bu işler böyle yürüyor

süper biofer bayilerin eline geçtiğinde fiyatının çok yükseldiği tesbit edilmiştir,dolayısıylaresmi nitelikteki TARIM KREDİ KOPARATİFLERİNDE ve fabrikadan satış mağazalarında satılmaktadır megetarim.com dan türkiyedeki bütün mağazaları görebilirsiniz size yakınsa oradan temin edebilirsiniz.saygılarımla

dünya doğrudan satışa gidiyor süper biofer toptancı; disttribitör parakendeci karlarını ortadan kaldırmak ve en ekonomik bir şekilde gerçek tüketiciye ulaştırmayı kendine görev saymıştır, ve sadece tarım kredi koparatifleriyle anlaşmıştır.Bu arada zirai ilaç bayileride denenmiştir 35 tl lik 1lt süper bioferi 100 tl ye satıldığı görülmüştür birde gereksiz ürünleride süper bioferin yanında kabarık bir faturayla satıldığı tesbit edilmiştir çifçinin ekonomik bir üretim yapması ancak bu yolla sağlanmaktadır zirai ilaç bayileri noter huzurunda kurallara uydukları taktirde alabilirler 1tl fazla fiyatla satıldığı tesbit edildiğinde ve yanında gereksiz ürünleri verdiklerinde bayilikleri iptal olunur.SÜPER BİOFERİN amacı bayileri kurtarmak değil gerçek üreticiyi gerçek emekçiyi gerçek toprağı kurtarmaktır.mucize olan bu ürün pazarlama sistemiylede pazarlama mucizesi yaratacaktır. NOT:küçük bir telefonla 1lt Süper bioferi 35 tl ye alabilirsiniz.

bakın, bütün canlılar gibi insanlarda böyledir. bilinmeyen bir şeye karşı şüphe ve ihtiyatla yaklaşırlar. aslında bu canlıların savunma sisteminin bir parçasıdır ve de gayet doğaldır. yoksa bize her söylenene veya her gördüğümüz şeye balıklama atlarsak başımıza gelecekler gayet aşikar değilmi? bu gibi durumlarda pek çoğumuzun bir sürü tecrübesi muhakkak ki vardır.özellikle de hiçbir ürünün denetiminin yeterince yapılamadığı ve merdivenaltı birçok şirketin bulunduğu ülkemizde.tecrübe,yediğimiz kazıkların toplamının analizi oluyor çoğu zaman. yanlış anlaşılmasın, ben bu ürün için birşey demiyorum. ürün hakkında en ufak bilgim bile yok.zaten şüpheli yaklaşımım da bu yüzden. mesele bu şüphenin nasıl ortadan kaldırılacağı meselesi. doğrular bulunduğunda zaten şüphe de ortadan kendiliğinden kalkacaktır. sonuç olarak,bu tür konular söylemekle yazmakla okumakla falan sonuç alınacak konular değil. elinizde böyle mucize bir ürün varsa, şirket olarak köylerdeki üretim alanları gezilerek ürünün kullanılması ve herkes tarafından fayda olarak görselliğinin kanıtlanması kanaatindeyim. ha bu sadece benim düşüncemde değil, sitemizdeki arkadaşlarımında pek farklı düşündüklerini zannetmiyorum...

arkadaşım seni tebrik ediyorum kesinlikle yazdığın şeyler doğrudur insanlar tabiki şüpheyle yaklaşıcak biz buna çöüm bulduk bu ürün 4. yılına giriyor insanlar ilk yıllarda tarlasının ufak bir kısmında bu uygulamayı yaptırdı sonucu görünce bize dediği tek şey keşke hepsine atsaidim ama gelecek sene için hepsine attılar denesinler gözlemlesinler ve yetiştirdiği ürünü yesinler isterlerse toplu halde analiz ettirsinler biz söylediklerimizin arkasındayız..

EŞİMİN EN SAMİMİ ARKADAŞI GEÇEN SENE PATLICANDA SORUN YAŞAYINCA YANİ PATLICAN DURDU VE ADAM NE YAPICANI ŞAŞIRDI O BİLE ÜÇ YIL KULLANMADI SONRA EŞİMDEN RİCA ETTİ TARLASINI DOLAŞIP REÇETESİNİ YAZDI İNANIN PATLICAN ÇOŞTU KARI KOCA EŞİMİN NERDEYSE AYAKLARINA KAPANICAKLAR BEN BUNU GÖZÜMLE GÖRDÜM ONLARIN KAFASINDA NE KALDI ŞU AN BİLİYORMUSUNUZ EŞİMİN ÇOK BAŞARILI BİR ZİRAT MÜHENDİSİ OLDUĞU AMA GERÇEK BAŞARI SÜPER BİOFER ve KARDEŞ ÜRÜNLERİYLE OLDU.EĞER BU SÖZLERİMDE YALAN VARSA RABBİM BANA EN BÜYÜK BELAYI VERSİN BU KADARDA NET KONUŞUYORUM HA BİRDE GEÇENSENE O EKİLEN PATLICAN TARLASINDA BUĞDAY EKİLİ ŞU AN VALLAHİ GÖZÜMÜZLE GÖRDÜK FARKI... DAMLAMADANDA UYGULAMA YAPILMIŞTI NEMOFER LE YANİ BİOFERİN KARDEŞLERİNDEN YANİ BU FORMÜL BİOFER FORMÜLÜ KARDEŞ ÜRÜNLERDEDE VAR BİZ SONRA GEÇEN YIL AYDIN EKLEN BİR TARLADA DA BUĞDAY EKİLMİŞ KOSKOCA OVADA 2 TARLADAKİ BUĞDAY VALLAHİ GELİN GÖRÜN BURSA YENİŞEHİR İLÇESİ BUNUN GİBİ BİZ DAHADA İNANILMAZ ŞEYLERLE KARŞILAŞTIK HANGİ BİRİNİ ANLATICAMI ŞAŞIRDIM HAYVAN BAKAN BİR ADAM ARPA VE ÇEŞİTLİ SILAJLIK ÜRÜNLERİNEDE ATMIŞ HAYVANLARI DÖL TUTMA ORANLARI DAHAÖNCE İYİCE DÜŞMÜŞ.. ADAM HEYECANLA BİZİ ARADI BU YIL HAYVANLARIN ÇOĞUNLUĞU GEBE DİYE

aysenkoc link=topic=41531.msg374672#msg374672 date=1302170907' Alıntı:
EŞİMİN EN SAMİMİ ARKADAŞI GEÇEN SENE PATLICANDA SORUN YAŞAYINCA YANİ PATLICAN DURDU VE ADAM NE YAPICANI ŞAŞIRDI O BİLE ÜÇ YIL KULLANMADI SONRA EŞİMDEN RİCA ETTİ TARLASINI DOLAŞIP REÇETESİNİ YAZDI İNANIN PATLICAN ÇOŞTU KARI KOCA EŞİMİN NERDEYSE AYAKLARINA KAPANICAKLAR BEN BUNU GÖZÜMLE GÖRDÜM ONLARIN KAFASINDA NE KALDI ŞU AN BİLİYORMUSUNUZ EŞİMİN ÇOK BAŞARILI BİR ZİRAT MÜHENDİSİ OLDUĞU AMA GERÇEK BAŞARI SÜPER BİOFER ve KARDEŞ ÜRÜNLERİYLE OLDU.EĞER BU SÖZLERİMDE YALAN VARSA RABBİM BANA EN BÜYÜK BELAYI VERSİN BU KADARDA NET KONUŞUYORUM HA BİRDE GEÇENSENE O EKİLEN PATLICAN TARLASINDA BUĞDAY EKİLİ ŞU AN VALLAHİ GÖZÜMÜZLE GÖRDÜK FARKI... DAMLAMADANDA UYGULAMA YAPILMIŞTI NEMOFER LE YANİ BİOFERİN KARDEŞLERİNDEN YANİ BU FORMÜL BİOFER FORMÜLÜ KARDEŞ ÜRÜNLERDEDE VAR BİZ SONRA GEÇEN YIL AYDIN EKLEN BİR TARLADA DA BUĞDAY EKİLMİŞ KOSKOCA OVADA 2 TARLADAKİ BUĞDAY VALLAHİ GELİN GÖRÜN BURSA YENİŞEHİR İLÇESİ BUNUN GİBİ BİZ DAHADA İNANILMAZ ŞEYLERLE KARŞILAŞTIK HANGİ BİRİNİ ANLATICAMI ŞAŞIRDIM HAYVAN BAKAN BİR ADAM ARPA VE ÇEŞİTLİ SILAJLIK ÜRÜNLERİNEDE ATMIŞ HAYVANLARI DÖL TUTMA ORANLARI DAHAÖNCE İYİCE DÜŞMÜŞ.. ADAM HEYECANLA BİZİ ARADI BU YIL HAYVANLARIN ÇOĞUNLUĞU GEBE DİYE
Verdiğiniz bilgiler eminim ki doğrudur,ancak hayvancılık yapan birisi olarak son söylediğiniz örneğin olabilmesi ihtimali belki binde birdir.Döl tutma meselesinde atılan gübreye gelene kadar birçok adım ve etkili olan olay var.Sadece birkaç saat erken veya geç tohumlamayla bile ilgili olabilir belirttiğiniz kişinin sorunu...

arkadaşlar bende bu sene deneyecegim antalya dan mege tarımdan sipariş verdim geldi havaların iyi olmasını bekliyorum diger gübreleri serptim 50 dönüm bıraktım denemek için inşallah iyi olur

Yeni bilmediğimiz özelliği de hayvanlarda verim artışımı.Yani biofer kullanılmış ürünü tüketen hayvanda verim artıyor.İnsan içinde geçerlimi bu daha zeki olması daha üretken? bir forma kavuşması gibi.
Bu ürünün illaki bi analiz sonucu vardır.Yani içindeki maddelerin ne olduğu ne kadar olduğu onaylı bi belge. Buraya eklerseniz sevinirim.
Ayrıca bu tür tanıtım ve satışlarda görsellik olmazsa olmazdır.Sİz ne derseniz deyin ne yazarsanız yazın soru işaretleri yerinde durur.Demek istediğim bu mucize ürünü denerken fotoğraf video felan çekilmedimi. Madem konuyu açtınız renklendirin şuraları bakalım sonuçlara