Çivrile Gelen T7040

Ynt: Çivrile Gelen T7040

denizli den afyon tarafına giderken her zaman yolun sol tarafında duran traktör değilmi bu
bide kaklık ta mıydı önden pto lu sağ tarafta inşaat malzemesi satan biyerde var o adamlar napıyo o traktörü anlamış değilim :D

Bu kadar para verilip motor alınacaksa ya ön hidrolikli alınmalı ya da sonradan taktırılmalı o ağırlıklar nedir öyle ya lastiğe yazık harcanan yakıta yazık ön takımlara yazık hiç değilse hidrolik olursa çanta gibi olanlarından takılır iş olmayınca çıkartılır.

Resimleri düzenleyen arkadaşa teşekkürler 35 plakanın bizim buralarda ne işi var bende pek anlamadım lastikleri neredeyse bitmiş benzinlikdeki görevli şakayla karışık satılık dedi ne kadar doğru bilmiyorum sahibi yanında olaydı fiyatını sorardım

paylaşım için teşekkürler malum sezon tesviye sezonu ikinci mahsüller kalkıyor onun için terler tesviye olacak...
55-46 link=topic=78665.msg930619#msg930619 date=1414593651' Alıntı:
denizli den afyon tarafına giderken her zaman yolun sol tarafında duran traktör değilmi bu
bide kaklık ta mıydı önden pto lu sağ tarafta inşaat malzemesi satan biyerde var o adamlar napıyo o traktörü anlamış değilim :D
saim dediğin traktör pınarkentte bu gibi tesviye slaj makinesi vs. takıyorlar...