Oyundaki Değişik noktalara temas etmek istedim

Oyunun orjinalinde bi tane pdf dosyası çıktı içinden.Bunu sizinle paylaşmak istedim.

link: http://hotfile.com/dl/78300011/2b97280/FarmingSimulator2011_EN.pdf.html

Dikkat ettiğim şey belki saçma dersiniz ama achievments(erfolge) yani başarılarda yazan şeyleri açtırınca şehirdeki ününüz artıyormuş.Buda ekipmanlarınızı, araçlarınızı satarken sizden daha yüksek fiyatla almasını sağlıyormuş ))) )))

Ynt: Oyundaki Değişik noktalara temas etmek istedim

Evet doğrudur .Örneğin hızlı bir şekilde arazileri sürdüğünüz zaman kupa verir. ayrıca hızlı bir ekimde ' de aynı şeyi yapmaktadır.Denediğim için biliyorum..Daha sonra süt fiatı ve ürün fiatlarını arttırabiliyor.

Hızlı bir şekilde sürünce değil.Hatta sürmeyle ilgili bir kupada yok hepsini okudum.Bu arada bi düzeltme yapıcam şişeleri toplayınca oyundaki araçların ikinci el fiyatları artıyor.Kupaları alıncada ödül olarak bazı şeyler verir diyor.Bana mesala eski model bi deutz verdi.Shop ' da en altda çıkdı 5 hp mi neydi:)
Kupalarıda tercüme ediyim ama benimki ingilizce ufak defek değişiklikler olabilir.

1.Paran 1milyondan fazla olacak.
2.5milyondan büyük olcak
3.10 milyondan büyük olcak
4.araçlarla 100milden fazla yol yapcan
5.toplam sürdüğün mesafe 1000milden fazla olcak
6.single bir oyununun süresi 10 saati aşacak
7.10 hekdardan fazla yer biçeceksin
8.100 hekdardan fazla yer biçeceksin
9.10 hekdardan fazla yer ekceksin
10.Ekdiğin arazilerin toplamı 100 hekdarı aşacak
11.50 şişe bulup kutuya getirceksin
12.100 şişe bulup kutuya getireceksin

Bunların ilerleyişi oyunda statistish2 den gözlemlenebilir.

Hayır benim denediğim bunlarla ilgili değil.Yineliyorum hızlı ve çabuk(birkaç traktör ve ekipmanla) işlem yaptığınız zaman kupa vermektedir.Bu verdiği materyalleri aşağıdaki cap's verdiğim bölümde yayınlamaktadır.