ERKUNT TRAKTÖR TEB İŞBİRLİĞİ !

ERKUNT İLE TEB ' DEN İŞBİRLİĞİ

Ürettiği tüm modellerde çiftçinin ihtiyaç ve taleplerini dikkate alan ve satış sonrasında çiftçinin yanında olan Erkunt Traktör, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile imza attığı sözleşmeyle traktör sahibi olmayı da kolaylaştırıyor. Bu özel kredi kampanyasıyla çiftçiye 0,93’e varan düşük faiz oranlarıyla traktör kredisi verecek olan TEB, bunun yanı sıra 6 yıla varan vadelerle de Erkunt Traktör sahibi olmayı planlayanların işini kolaylaştıracak. Kampanyadan yararlanmak isteyen çiftçiler, TEB’in Türkiye genelindeki 600 şubesinden kredi kullanabilecekler.

Ynt: ERKUNT TRAKTÖR TEB İŞBİRLİĞİ !

erkunt çiftçileri çok iyi analiz ediyor.en basitinden kompresör koyup kolayca rakiplerinden 1 adım öne geçiyor.bu da aynı mantık 5 yılda değil 6 yılda öde.basit ama etkileyici olacağını düşünüyorum.

ŞÖYEL BİR DURRUM VAR traktöre ne takarsan tak çekiyor.büyük işlerin agır işlerin üstesinden geliyor.arazin çamur muş pullugun büyük müş tarlan rampa ve dik miş. hiç zorlanmadan yola devam ediyor.bu çok büyük bir fark.komrosör de cabası.buda Zf nin gücünden kaynaklanyor.çok kez şahit oldum.E sersi nimet servet bereket şanzuman farkı var ama nedense emsallerinden daha büyü iş yapıyor.yakın köyde e sersi servet var oda büyük pulluk takıyor oda çok agır toprak işliyor yeni ama şanzuman farkını hesab ettin mi 7056 75 56 aynı olması gerekiyor adam 90 hb iş yapıyor.buda çok büyük bir fark yaratıyor.

HA KREDİ İŞ İNCE İŞ. HESAB KİTAP İŞİ KAZANCIYIN HESABIYIN %40 ALTINDA KAZANACAGINI HESAB ET KREDİYE GİR.mesela
100 dekar buğdayım var 50 ton buğday çıkar 700 tl veririm hesaıyla sakın bu işler girmeyin.500tl buğday satarım 25- ton buğday çıkar hesab bu olmalı.
ama düşük ve anlaşmalı kredi iyi hesab tutarsa ...

devlet bankası her zaman iyi ama adama ot yolduruyorlar.ben kullndım ziraaten çok özel şart oldu o an için.bölege dışında kredi almak için bdk-genel müdürlük aramadıgım dert yanmadıgım merci kalmadı aldım bölgem dışında vede serbest oldu.ama çok zor herişi en ince ayrıntıya kadar istiyorlar araştırıyor evrak evrak bıktırıyorlar.

Erkunt, TEB işbirliği dendiğine göre, demekki Erkunt için alınabilecek krediler içinde en uygunu TEB olması gerekiyor. Erkunt almayı düşünenler için iyi bir haber.

Arkadaşlar bunlar para kazanmadan iş yaparlar mı hiç :D elbet acısını bir yerden çıkartırlar :D 6 sene bu kolay değil. motorun bağlanmış olacak 6 sene boyunca. Faizleri bir yükseltseler işin biter

Şartları araştıran var mı arkadaşlar?
Aylık-6 aylık veya yıllık ödeme şeklinde mi acaba?Kaç liraya kadar kredi veriliyor.
Sadece traktör mü rehin? arazi tarla da istiyorlar mı?
Bilgisi olan kardeş var ise, lütfen paylaşsın... uyrra*-*-