Türkiyede yaşanan akıl almaz bir olay

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/38542/0/1/montaj-mi-mucize-mi.aspx
dün fox da tartışılıyodu bu konu gerçekten çok ilginç bunun gibi bazı videolarda vardı yurt dışında polis arabayı kovalıyo bir anda sola kırıyo öndeki araç yoldan çıkarak devam ediyo polis döndügünde ise önünde telörgü bir duvar var ve tel örgülere hiçbirşey olmamış ilerleyerek araç ortadan kayboluyo

Ynt: Türkiyede yaşanan akıl almaz bir olay

SmhGwz link=topic=61789.msg687726#msg687726 date=1358493648' Alıntı:
yaaya geçitini görünce kapadımm :D
bunun çok gördüm bu bi oyun için hazırlanmış montaj ama bizim ülkemizde haber sektörü haber harici herşeyi yaptıgı için :D
haklısın montaj gibi geliyo ama aynısı dün fox tvde tartışıldı bunu insan ve motosikletle yapmaları kolayda koca araç telörgüleri devirmeden nasıl karşıya geçip devam ediyo orası kafa karıştırıcı arkadaki araç dönüyo arkasından telörgüden geçemiyo videoyu bulamadım bulsaydım iyi olcaktı

Ynt: Türkiyede yaşanan akıl almaz bir olay

sinan1 link=topic=61789.msg687727#msg687727 date=1358493838' Alıntı:
haklısın montaj gibi geliyo ama aynısı dün fox tvde tartışıldı bunu insan ve motosikletle yapmaları kolayda koca araç telörgüleri devirmeden nasıl karşıya geçip devam ediyo orası kafa karıştırıcı arkadaki araç dönüyo arkasından telörgüden geçemiyo videoyu bulamadım bulsaydım iyi olcaktı
diğer dedğini bilmiyorum aama bunun sitesinde fln biliyordum bi ara o kaybolma yerinde oyunun logsu belli oluyor dikkali bakınca..