KÖYLÜLÜN EV İHTİYACI

SEVGİLİ ARKADAŞLAR KÖYLÜNÜN EV İHTİYACI KONUSUNDA BAZI İHTİYAÇLARI OLDUĞUNU DÜŞÜNMEKTEYİM.

MEVCUT OTURDUĞU EVİN YETERSİZ OLDUĞU ;

1 günün şarlarına uygun olmadığını biliyoruz.yani yazın sıcağa karşı kışın soğuğa karşı uygun özelliklerde deyil.

2 yeni konut yapmak istediğinde malzeme usta proje konularında desteğe ihtiyacı olduğu ve bunları çevresinden temin edememektedir.

3 finansal olarak imaknsızlıkları vardır.şehirdeki gibi konut kredisine benzer bir imkanı yoktur.

işte bu sorunlara karşı bizim bazı çözümlerimiz var.

1 yazın sıcağa kışın soğuğa karşı tedbirleri alınmış binalar yapıyoruz.kışın oduna,kömüre ihtiyaç duymadan şehirdeki kombi kalorifer sistemini köy şartalarında da kurup çalıştırıyoruz.

2 projelerimizi müşterimize sunuyoruz.beğendiği evi engüzel şekilde ortalama 1 ayda hazır hale getiriyoruz.

3 yarısı peşin kalan kısmına fianansman desteği sunuyoruz.

ayrıntılı bilgi için
muhammed gökçe
0530 683 02 57
www.alfayapi.org

IMG_1023.JPGIMG_5914.JPGIMG_5917.JPGshare1194 (1).jpgWP_20151129_012.jpgWP_20151129_046.jpgWP_20151129_047.jpg

merhabalar ev yaptırma düşüncem var. prefabrikte seçeneklerim arasında. kayınpederimin gebzede iş yeri var. geçen yıl ordayken tuzla tarafına gidip prefabrik işi yapan firmaları dolaştım bilgi edindim. showroom ların da kurulu olarak mevcut olan evleri gayet güzel. orhanlı tarafıda yakın kafama yatarsa gelip sizin projelerinizede bakabiliriz.

burada amcam ve yakın köyde bir tanıdık yaptırdı sadece bayramda tatilde geliyolar. ben sürekli oturucagım için daha kullanışlı bişey yaptırmak istiyorum. burda willayapıya yaptırdılar.

ipard düşüncem vardı vazgeçtim kendim prefabrik ev ve hayvan barınağı yapıcam. arsam var bunu ruhsatlı şekilde yapmak istiyorum. bulunduğum yer belediye sınırları dışında bir mimara proje çizdirip il özel idareyle işimi halledicem kısmet olursa.

şimdi daha önce görüştüğüm bikaç yer oldu fakat bazı şartlardan dolayı vazgeçtim. nakliye bize ait ve gelen işçilerin konaklama giderleride bize ait. elektriği biz çektiriyoruz mimari proje bize ait vs vs. bunları hesaplayınca bizim prefabriğin bi ucuzluğu kalmıyo.

sizin şartlarınız neler ? mesela konaklama ekibini karavanla yollayıp inşaatı yaptıran firmalarda var. şartlarınızı net olarak bildirirseniz bi istişare yapabiliriz. iyi çalışmalar.

bizde araştırdık bu evleri fakat evi kurmak için gelen ustaların dahi konaklamasından yolu na kadar bütün işleri ev sahibine ait diye biliyorum.temel atma ve su basmanları dahil.yani betonerme evden daha pahalıya geliyor baktığın zaman.sizdeli şartlar nasıl?

Prefabrik firmaları gereken betonun özelliğini söyler betonu vs. yaptırmak size kalır. Usta, beton vs. dahil olsun isterseniz fiyata ekleyip yaparlar, yani ne kadar ekmek o kadar köfte :)

yapılacak binanın anahtar teslim fiyatı 550 tl dir.

proje biz çiziyoruz.bunun için bir ücret alınıyor ancak işi bize yaptırısanız hesaptan düşülüyor.konaklama için 3 kişilik bir yer işçi şartalarında bir yer lazım oluyor.

sizin yaptıracağınız yer kaç m2 olacak

evin m2 birim fiyatı anahtar teslim 550 tl dir.
konaklama nakliye müşteriye aittir.

bu sistem çok kaliteli ve %50 daha hesaplıya gelmektedir.iç kullanım alanı daha kullanışlıdır.