hyundai 550 kesim motoru

hyundai 550 kesim motoru

arkadaslar bu hyundai 550 kesim moturunu kullanan veya bilgisi olan varmı bana yardımcı olabilirmi bereket tv de gördüm kesim motorunada ihtiyacım var yakacak odunumu ve meyve budama amaclı gerekirse kullanacağım ağır ve surekli bir işim yok benim isimi gorurmu acaba yoksa markasız cin malları gibi dağılır gidermi

Ynt: hyundai 550 kesim motoru

Burnu ile diklemeye kütüğe girdiği sahne ile benim de çok dikkatimi çekti, daha önceden o yarığı açmışlarsa ve hazır kesilmiş yerde çalışıyorsa boşuna, ama gerçekten o kütüğe rahatça dalabiliyorsa kabiliyetli makine bence. Sana önerim; yetkili servisi hangisi öğren, servisine gittiğinde elinde bu motorun palası, yağ pompası gibi parçalarının bulunup bulunmadığını ve fiyatlarını sorarsan az çok fikir sahibi olursun.

Ynt: hyundai 550 kesim motoru

aksazli link=topic=59688.msg645520#msg645520 date=1352146372' Alıntı:
ekonomik durumun iyi ise bu makinayı tavsiye ederim, harika bi makinadır.

o makina gerçekten süper birsey kullandım biliyorum ama alsam hakkını vermem lazım calıstırmak lazım makinayı benim aldığım makina senede 3 veya 5 gun calısacak bu yuzden fazla para bağlamak istemiyorum hyundai de iyidir diye dusunuyorum sonucta buyuk bi firma iismini kalitesiz mallarla kirletmez diye dusunuyorum