motorları satsak böyle birşeyler alsak diyorum beyler

2cih5cn.jpg

fa0jle.jpg

2u9mn9y.jpg

28bxs38.jpg

34ffx2b.jpg

35letxt.jpg

2eeegj4.jpg

: motorları satsak böyle birşeyler alsak diyorum beyler

koç tarım hasan link=topic=1575.msg14101#msg14101 date=1204581084' Alıntı:
mustafa ama oto haber ve oto modıfıye adlı konu acabılırsın
geleleım markaya evet BMW

Abi benim araçlar hakkında en çok takıldım araçlar hafif ticari araçlardır, taksilerle hiç işim olmaz. Caddy-Connect-Doblo-Partner.... Tam bir Connect ve Caddy hastasıyımdır, bu alemde ne kadar bu araçlarla ilgili site, konu, forum varsa mutlaka bi muhabbetim geçmiştir. O derece bi hastalık ki benim Caddy ve hafif ticari araç sitelerim de var. :D Tabi onlara sıra gelmiyor TK ' dan... ;D Aslında birde araç bölümü açmak aklıma geliyor ama şimdi sitenin amacı kaçmasın diye uğraşıyorum, ilerde belki olur...

: motorları satsak böyle birşeyler alsak diyorum beyler

koç tarım hasan link=topic=1575.msg14114#msg14114 date=1204582562' Alıntı:
tamamdır mustafam nasıl istersen diğer forumları dost siteye eklesen baksak

Diğer sitelere 2 aydır girmiyorum, şimdi sana yazınca baktım baya bi üyesi olmuş onlarında. :) Zaten üstüne düşmeyince daha çabuk büyüyor siteler, onları eklerim ama o siteler baya bi geri kalmış, bizim açımızdan zarar teşkil ediyor. Çünkü sitende ne kadar popüler sitenin linkini verirsen o kadar çok popüleriten yükselir veya tam tersi. O yüzden pek o sitelerin linklerini heryere yazmak istemiyorum.

Bir zamanlar bi Caddy taraftarı arkadaşımın isteği üzerine yaptım hızlıdan bişey, hatta bu sitenin fotokopisi. :) O ilgilenicekti şuan durumu bilmiyorum. Adresi: 'www.caddyclub.tr.cx'

Başka bir heves üzerine bir arkadaşımda sadece hafif ticari araç sitesi istedi, ona da açtık bi kopya daha. Sonucu bilmiyorum, geçen bi baktım en son mesaj Aralık ' ta yazılmıştı. :D Adres: 'www.hafifticariarac.tr.cx'